Michal Dvořáček

Vztahuje se k

Stres, nemoci, nesnesitelné horko. Michal Dvořáček by jel na Dakar znovu

12.května » ČRo Pardubice
O Dakaru se mluví jako o nejtěžší rallye světa. Náročná je nejen pro závodníky, ale i doprovodné týmy. Už podruhé dobrodružství Dakaru zažil dnešní host, Michal Dvořáček jako kameraman.

Využití R2B2 AYM v programatickém prodeji reklamního prostoru

29.března » FeedIT.cz
Mladá fronta je moderním vydavatelstvím s tradicí. Vydavatelství existuje na trhu od roku 1945 a své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Provozuje odborný web Finance.cz a dalších osmnáct specializovanýc...

Kameraman Michal Dvořáček pozoroval z okna auta život kolem rallye Dakar. Co všechno viděl?

Většinu času v dakarské doprovodné koloně strávil navigátor, kameraman a režisér v jedné osobě Michal Dvořáček společně s Vlastou Korcem. „A také se spoustou bagáže. Vezeme toho hromadu. Od stanů přes spacáky, kamery, stativy, fotoaparáty, drony a...

Lucie Bílá pokreslila Vlastovi Korcovi auto!

5.prosince » instory.cz
Moderátor Vlasta Korec a jeho parťák, kameraman Michal Dvořáček, pojedou ve Škoda Kodiaq jako doprovodné vozidlo českého týmu Rallye DAKAR 2018.Štěstí do nejtěžšího a nejnebezpečnějšího závodu světa jim popřála i Lucie Bílá.

Tato informační stránka o Michal Dvořáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Dvořáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes