Iveta Dvorakova

Vztahuje se k

Plavecký kurz v rámci školní výuky

25.ledna » Hořice
Třída 2. S – Sociální činnosti z Gymnázia, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice absolvovala od 26. září 2017 do 23. ledna 2018 plavecký kurz v hořickém bazénu. Studenti dokonce za své výkony získali mokrá vysvědčení!

Vyrazila na borůvky a už se nevrátila. Policie po ní pátrala

27.června » Týden.cz
Policisté na Trutnovsku pátrají po devětatřicetileté Ivetě Dvořákové z Trutnova, která v úterý ráno odešla do lesa na borůvky.

Pomozte při pátrání, v lese se ztratila žena a je v ohrožení života

27.června » Trutnovinky
V minulosti již byla pohřešovaná. Trpí stavy, kdy upadá do bezvědomí a je v ohrožení života. Její mobilní telefon je v současné době nedostupný. Iveta Dvořáková vypadá na 40 až 45 let, má štíhlou postavu, výšku 165 cm, modré oči a vlasy odbarvené ...

Policie pátrá po Ivetě z Trutnovska: Šla do lesa na borůvky a ztratila se

27.června » Blesk.cz
Policisté na Trutnovsku pátrají po devětatřicetileté Ivetě Dvořákové z Trutnova, která dnes ráno odešla do lesa na borůvky. Později manželovi napsala, že se ztratila.

Policie pátrá u Trutnova po 39leté ženě, ztratila se na borůvkách

27.června » Lidovky.cz
Policisté na Trutnovsku pátrají po devětatřicetileté Ivetě Dvořákové z Trutnova, která v úterý ráno odešla do lesa na borůvky. Později manželovi napsala, že se ztratila. Podle policie žena trpí stavy, kdy upadá do bezvědomí a je v ohrožení života....

Tato informační stránka o Iveta Dvorakova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iveta Dvorakova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes