Stanislava Dvořáková

Vztahuje se k

Den s extrémními sporty oživil lesopark v Ústí nad Orlicí

8:55 » Novinky.cz
V sobotu 21. července ve Wolkerově údolí v Ústí nad Orlicí známém především naučnou stezkou bylo poskytnuto celým rodinám další poznání rozšířené o nové i extrémní sporty.

Vydařený víkend v aquaparku zpestřila barmanská show

15.července » Novinky.cz
V sobotu 14. července úsek Rekreačních služeb Městské společnoti Tepvos Ústí nad Orlicí přispěl k dalšímu ozvláštnění pobytu v aquaparku nejen nabídkou ledové tříště, ale přímo ukázkou mistrovství barmana v míchání koktejlů s chutěmi celého světa.

Skvělý tip na výlet do krajiny s větrnými mlýny představuje výstava v ústeckém muzeu

12.července » Novinky.cz
Během celého léta od 14. června až do 16. září mohou návštěvníci Městského muzea v Ústí nad Orlicí čerpat náměty na neobvyklé víkendové výlety do krajiny ozdobené nejstarším technickým zařízením v podobě větrných mlýnů.

Víkendová procházka kolem Tiché Orlice přinesla vzpomínky na povodňovou tragédii

8.července » Novinky.cz
Jednadvacáté výročí zatopení části města Ústí nad Orlicí láká jako magnet k ověření, co bylo a nikdy již nebude, co se změnilo, případně vylepšilo a jaká je budoucnost úpravy okolí města.

Atmosféru krás letního období navodila výstava fotografií v Galerii pod radnicí

5.července » Novinky.cz
Klub přátel umění v Ústí nad Orlicí přizval jako hosty členy Fotoklubu OKO a výstavní sály Galerie pod radnicí od 3. července proměnil v pomyslné velké album krás, postřehů a příběhů zachycených objektivem fotoaparátu.

Držitelem putovního poháru závodu 24 hodin na kole se stal Stanislav Růžička z Křižanova

3.července » Novinky.cz
Společnost Rozhoupej město Ústí nad Orlicí věrna tradici zajistila konání již VII. ročníku závodu pro všechny odvážné cyklistické nadšence z okolí i vzdálených míst ČR včetně Slovenska - 24 hodin na kole se startem 30. června.

Bizarní opuštěné prostory závodu Perla ožily uměním mladé generace a vzpomínkami na dávné časy

2.července » Novinky.cz
V sobotu 30. června výstava Mish Mash, která otevírá hranici mezi minulostí a současností, využila opuštěné prostory bývalého orlickoústeckého závodu Perla - úpravna k přiblížení poznání krás dávných časů v obraze dnešní doby.

Mateřská školka Lentilka získala pohár žabky Katky

30.června » Novinky.cz
Sportovní vzdělávací o. p. s. - plavecká škola Chobotnice a městská společnost Tepvos připravily v pátek 29. června v krytém plaveckém bazénu v Ústí nad Orlicí pro děti z mateřských škol 9. ročník oblíbené soutěže Vodní hrátky žabky Katky.

Záznam v archivu města připomněl návštěvu T. G. Masaryka v Ústí nad Orlicí

25.června » Novinky.cz
V sobotu 23. června stylizovaná reprodukce Městského muzea v Ústí nad Orlicí přinesla ukázku vítání prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka na ústeckém nádraží v roce 1929.

Policie žádá o pomoc účastníky a svědky dvou červnových dopravních nehod

24.června » Novinky.cz
Ve dnech 18. a 19.června došlo na Orlickoústecku na dvou různých místech k dopravním nehodám, ke kterým by bylo zapotřebí svědectví zúčastněných osob. Policie proto žádá o pomoc.

Slavnostní otevření aquaparku zahájilo letní sezonu v Ústí nad Orlicí

23.června » Novinky.cz
V pátek 22. června přestřižením pásky zástupci Tepvosu, města a dodavatele byl otevřen pro veřejnost zrekonstruovaný ústecký aquapark, který mimo vylepšení stávajících bazénů nabídne návštěvníkům řadu nových zajímavých atrakcí.

Olympijský běh se v Ústí nad Orlicí běžel podruhé

21.června » Novinky.cz
TJ Sokol a Rozhoupej město ve spolupráci s Městem Ústí nad Orlicí ve středu 20. června odstartovaly spolu s desítkami měst v celé ČR největší běžeckou olympijskou akci.
Jiří Mádl - Český herec

Tato informační stránka o Stanislava Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes