15
new stories - click to show

Stanislava Dvořáková

Related to

Táta Fest rozveselil a zkrášlil i podmračený den

22.June » Novinky.cz
V neděli 21. června Rodinné centrum Srdíčko v Ústí na Orlicí uspořádalo na zahradě Jednoty bratrské oslavu Dne otců, jejíž dokonalý program potěšil přes sto návštěvníků.

Vzpomínka na jaro zůstala ukrytá ve sklenici s vůní medu

14.June » Novinky.cz
Nastal čas sběru pláství medu. Včelaři RC Srdíčko v Ústí nad Orlicí vyjeli k úlům, aby práci pilných včel zhodnotili proměnou v chutný med.

Minifarma umožní dětem pohladit si živou ovečku

2.June » Novinky.cz
Rodinné centrum Srdíčko v Ústí nad Orlicí připravilo dětem k jejich Mezinárodnímu svátku neobvyklé překvapení. Zvířátko, které mnohé znají jen z obrázku, si mohou prohlédnout v živé podobě - a navíc je mohou pohladit a naučit se o ně starat.

Světový den včel připomněl nezastupitelný význam včelařství pro zemědělský průmysl

21.May » Novinky.cz
Rodinné centrum Srdíčko v Ústí nad Orlicí vzhledem k pandemickým opatřením přiblížilo způsob života včel na webových stránkách a umožnilo jednotlivým skupinám nahlédnout do zahrady s úly a apidomečkem.

Farmářské trhy jsou dalším krokem návratu k normálnímu životu

15.May » Novinky.cz
Ve čtvrtek 14. května se Mírové náměstí v Ústí nad Orlicí opět zaplnilo četnými stánky s nabídkou rozličného sortimentu zboží potravinářského, zahradnického i užitkového.

Svátek matek připomněl koncert v parku Domova důchodců v Ústí nad Orlicí

10.May » Novinky.cz
V neděli 10. května byla pro babičky Domova důchodců v Ústí nad Orlicí připravena projížďka parkem ukončená malým koncertem se slovním doprovodem přání radosti, naděje a šťastných dní a předáním dárečků od dětí.

Zapomenuté válečné objekty a hrdinové 2. světové války jsou stálým mementem pro současnost

6.May » Novinky.cz
Rodinné centrum Srdíčko v Ústí nad Orlicí připomnělo dramatické období 2. světové války, které působivě zobrazilo ve výzvě mladé generaci.

Hledání brontosauřích šlápot překazila koronavirová pandemie

2.May » Novinky.cz
Prvomájový den v Ústí nad Orlicí je tradičně spojen s akcí Brontosauří šlápoty. Pokud v letošním roce chtěly rodiny podniknout turistický výlet s různými úkoly, měly jedinou možnost uskutečnit ho ve vlastní režii.

První kroky k návratu normálního života přineslo obnovení služeb

30.April » Novinky.cz
Městská společnost Tepvos v Ústí nad Orlicí ukončila omezený provoz a otevřela Zákaznické centrum s běžnou otevírací dobou.

Vodáci na odemykání Tiché Orlice jen vzpomínali

25.April » Novinky.cz
Vzhledem k preventivním opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru byla zrušena tradiční akce Odemykání Tiché Orlice a s ní spojené setkání vodáků místních i dalších milovníků orlickoústecké řeky od Ostravy až po Ústí nad Labem.

Účinná akce dnešní doby: Hudbou proti smutku

19.April » Novinky.cz
Vedení Domova důchodců v Ústí nad Orlicí stále hledá další a nové možnosti jak zpříjemnit jeho obyvatelům současnou smutnou a tíživou situaci.

Tentokrát byla velikonoční výslužka bez koledy

14.April » Novinky.cz
Díky, že nám pomáháte, bylo poděkováním o letošních velikonočních svátcích obyvatel a personálu Zařízení sociální péče v Chocni.
Jiří Mádl - Český herec
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Stanislava Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes