Stanislava Dvořáková

Vztahuje se k

Rozloučit se s přírodou před jejím zimním spánkem lze na naučné stezce v lesoparku v Ústí nad Orlicí

20.října » Novinky.cz
Na jihovýchodním okraji města Ústí nad Orlicí lze projít rozsáhlým lesoparkem s naučnou stezkou, která je prostředníkem seznámení se zajímavými zástupci flóry a fauny, kteří na tomto území našli svůj domov.

Policisté hledají účastníky a svědky dvou dopravních nehod

18.října » Novinky.cz
Na Orlickoústecku v obci Červená Voda a Dolní Čermná došlo k dopravním nehodám, kdy řidiči, kteří se na nehodě podíleli, bez zastavení z místa ujeli.

Prodejní výstava přináší inspiraci i možnost pořízení zajímavého dárku

16.října » Novinky.cz
Klub přátel umění v Ústí nad Orlicí v období od 10. do 21. října otevřel v Galerii pod radnicí tradiční podzimní prodejní výstavu uměleckých prací svých členů, které mohou být obohacením zajímavých dárků pod vánočním stromečkem.

Zvonkohra uvedla koncert souboru historických hudebních nástrojů

15.října » Novinky.cz
V sobotu 13. října soubor historických hudebních nástrojů Musica Da Chiesa představil v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Orlicí desítky zapomenutých strunných i dechových nástrojů původní chrámové hudby našich předků.

Nový vzdělávací program Začít spolu představila ZŠ Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí

12.října » Novinky.cz
Ve čtvrtek 11. října pozvala Základní škola Bratří Čapků rodiče a další zájemce do netradičně vybavené třídy 1. A za účelem seznámení, případně i na vlastní kůži vyzkoušení, nové výukové metody.

Vzpomínku na Magdalenu Dobromilu Rettigovou doplnila ukázka výroby její zmrzliny

8.října » Novinky.cz
V sobotu 6. října Městské muzeum v Ústí nad Orlicí ve spolupráci s místní Základní uměleckou školou připravily upomínku na pobyt M. D. Rettigové v Ústí nad Orlicí s ukázkou technicky zaměřených receptů s konkrétní výrobou její domácí zmrzliny.

Vzpomínka na Magdalenu Dobromilu Rettigovou byla doplněna ukázkou výroby její zmrzliny

8.října » Novinky.cz
V sobotu 6. října Městské muzeum v Ústí nad Orlicí ve spolupráci s místní Základní uměleckou školou připravily upomínku na pobyt M. D. Rettigové v Ústí nad Orlicí s ukázkou technicky zaměřených receptů s konkrétní výrobou její domácí zmrzliny.

Řízený odstřel zneškodnil 70 let ukrytou munici

5.října » Novinky.cz
V obci na Lanškrounsku byla při čištění studně objevena nebezpečná funkční munice z 2. světové války.

Podzim vstoupil do říjnových dnů, o prožitcích léta již vypráví jen výstava Lavičky a židle

3.října » Novinky.cz
Fotoklub OKO Ústí nad Orlicí otevřel v úterý 2. října vernisáží výstavu svých členů, kteří na svých toulkách přírodou i městy zachytili běžné věci, jež však přinášejí do života kromě užitku i krásu.

Kam směřuje ekonomika, přiblížilo Velké odborové odpoledne

29.září » Novinky.cz
Ve středu 26. září na Mírovém náměstí v Ústí nad Orlicí zástupci Svazu nových odborů otevřeli zábavné odpoledne doplněné informací o poslání nových odborů včetně situace současné ekonomiky.

Integrační setkání osob se zdravotním postižením představilo poskytovatele služeb sociální péče

27.září » Novinky.cz
Pracovní skupina pro osoby se zdravotním postižením - Komunální plánování Města Ústí nad Orlicí zorganizovalo na úterý 25. září již VII. ročník tradičního setkání poskytovatelů sociálních služeb, jejich klientů, veřejnosti a žáků škol za účelem se...

Kerhartice připravily pro své obyvatele nové parkové místo odpočinku ozdobené památeční lípou

25.září » Novinky.cz
Osadní výbor a TJ Sokol Kerhartice v neděli 23. září otevřely za místním multifunkčním sportovištěm nové hřiště a park, ve kterém byla vysazena k 100. výročí vzniku republiky i nová památeční lípa 2018.
Jiří Mádl - Český herec

Tato informační stránka o Stanislava Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes