Vlaďka Dvořáková

Vztahuje se k

V holešovské knihovně jsou k vidění originální loutky

7.března » Zlin.cz
HOLEŠOV - Městskou knihovnu v Holešově zdobí kolekce originálních loutek. K vidění jsou až do konce března, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí Městského kulturního střediska Holešov Dana Podhajská.

„Zvířecí herci Ekotopu dokážou pořádně vykolejit“

17.října » MEDIAR
Festival Ekotop obsadil do kampaně sentimentálně pojaté zvířecí hrdiny a mezi katy sklidil úspěch. Strykové je online půjčka pro Českou spořitelnu těžce uvěřitelná a propadla.

Komunikaci Českomoravské stavební spořitelny vyhrál Konektor

21.července » Strategie.E15.cz
Českomoravská stavební spořitelna si ve výběrovém řízení na reklamní agenturu vybrala Konektor. Pro spořitelnu bude připravovat kompletní komunikaci.

Konektor pracuje pro Českomoravskou stavební spořitelnu

20.července » Marketing&Media
Českomoravská stavební spořitelna si v tendru na reklamní agenturu vybrala Konektor.Ta bude pro ČMSS připravovat ATL, BTL, on-line komunikaci a vybrané digitální a eventové projekty.

Výhodné spoření a úvěry na bydlení se soutěží

27.dubna » DůmFinancí.cz
Českomoravská stavební spořitelna ve své nové kampani nabízí slevy na úvěrech a zároveň podporuje i spoření. „Kampaň ve westernovém duchu použijeme v televize, rádiu, klienti se s ní setkají i na ulicích, v tisku a online světě. Nezastupitelnou ro...

Hledá se Liška! ČMSS v nové kampani nabízí zvýhodněné úvěry i výlety do westernového městečka

19.dubna » HOME
Českomoravská stavební spořitelna spouští novou marketingovou kampaň „Hledá se Liška“ zaměřenou na podporu úvěrů i stavebního spoření. V rámci kampaně začínají nejnižší sazby úvěrů na 1,9 % p.a. Kromě úvěrů ČMSS v kampani komunikuje i roční výnos ...

ČMSS v nové kampani hledá lišku

18.dubna » Marketing&Media
Českomoravská stavební spořitelna spouští novou marketingovou kampaň "Hledá se Liška", která se zaměřuje hlavně na podporu úvěrů i stavebního spoření...

Tato informační stránka o Vlaďka Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlaďka Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes