Aneta Dyčková

Related to

Olympijská ochutnávka? Mladé Češky ve Švýcarsku dvakrát vyhrály

11.November » Hokej.cz
Souběžně s chlapeckou šestnáctkou se na západních hranicích Švýcarska praly s domácím týmem také nejmladší české hokejistky. Svěřenkyně Romana Heindla si domů odvezly dvě vítězství ze tří zápasů.

Zlatý sen končí. Mladé Češky v semifinále nestačily na Finsko

28.April » Hokej.cz
Doma v Příbrami moc chtěly vylepšit stříbrnou příčku a konečně vyhrát evropské zlato, ale to se českým hokejistkám do 16 let nesplní. Ve velké semifinálové bitvě podlehly Finsku 2:4 a čeká je boj o bronz.

Taťky se vždycky bojím. Ale hokejová rodina je super, líčí Dýcková

25.April » Hokej.cz
V ženské šestnáctce se usadila už coby dvanáctiletá, Aneta Dýcková navazuje na starší sestru Nikolu a stejně jako ona patří mezi naděje českého hokeje. Jak se jí na Evropském poháru v Příbrami hraje před zraky příbuzných?

Útrapy i krásný finiš. Mladé Češky si podmanily Německo, pomohl Fantomas

11.February » Hokej.cz
Tři výhry a skóre 16:3. České hokejistky do 16 let ovládly poslední přípravný turnaj před domácím Evropským pohárem – v Selbu si o víkendu poradily se Švýcarskem, Rakouskem a na závěr po nejlepším výkonu i s domácím Německem. Letos tak přidaly dru...
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Aneta Dyčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aneta Dyčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes