15
new stories - click to show

Petr Eliáš

Related to

V Katovicích se hrálo a zpívalo pro dobrou věc

26.November » Jihočeské týdeníky
KATOVICE – Charitativní hudební večer Autumn Night v Katovicích za sebou má osmý ročník. I v sobotu 25. listopadu duněl sál dobrou muzikou pro fanoušky, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Výtěžek z akce pořadatelé věnují Dětskému domovu ve Volyni.

Živnostník roku Václav Straka: Města kvetou a my jsme šťastní

25.November » Jihočeské týdeníky
STRAKONICE – Ocenění živnostník roku za oblast Strakonic si z podnikatelského fóra Jihočeské hospodářské komory ve Strakonicích odnesl Václav Straka, který provozuje Městské zahradnictví ve Strakonicích.

Děti v Sedlici se vydaly na strašidelnou stezku

SEDLICE – Když se začalo v sobotu 4. listopadu šeřit, houfovaly se v Sedlici u hostince Na Velké skupiny dětí a dospělých. Cíl byl jasný – halloweenská stezka odvahy, která startovala úderem páté hodiny.

Na hrázi Velké Podvinice se bavily davy diváků

VODŇANY – Sto metráků tržního kapra s průměrnou váhou tři kila. To je výsledek výlovu rybníku Velká Podvinice ve Vodňanech, který se konal v sobotu 4. listopadu.

Navýšená daň z nemovitosti v Písku platí, opozice dost hlasů nenašla

PÍSEK – Politická opozice v Písku se pokusila zvrátit rozhodnutí zastupitelstva o navýšení daně z nemovitosti. Město navýšilo koeficient pro výpočet sazby na 1,4. Společně se zdražením státu to u některých obyvatel vyvolalo rozhořčení.

Společnost ZEVO Písek žádá město o půjčku na projektování

PÍSEK – Města Písek a Strakonice půjčí své společné firmě ZEVO Písek celkem šest milionů korun. Má jít o peníze na zahájení projekční přípravy spalovny odpadu s energetickým využitím. Zatímco Strakonice třímilionovou půjčku vlastní firmě schválily u…

Nezapomínejme, co předci za cenu obětí vybudovali, řekl při oslavách vzniku Československa starosta Blatné

BLATNÁ – Pod blatenskou sochou Svobody se na státní svátek 28. října sešli lidé, aby tu vzpomněli 105. výročí vzniku Československa. Vzniku státu, který měl sice krátké trvání, ale k jehož odkazu mnozí dodnes vzhlížejí. Při vzpomínkovém setkání se m…

Vládu nad Miroticemi převzala strašidla

MIROTICE – Za měsíčního svitu vyšel 27. října z Mirotic dlouhý průvod. Na cestu si svítil lampiony a lucerničkami a vydal se na strašidelné putování. Na akci pozvaly veřejnost SDH Mirotice a Hostinec U Králů.

Vodňanská ZUŠ slavila výročí tanečního a výtvarného oboru

VODŇANY – Už 50 let fungují na Základní umělecké škole ve Vodňanech výtvarný a taneční obor. Oba se těší velkému zájmu. Na pondělí 23. října připravila škola oslavy výročí v kulturním domě, kde se nejdřív konala vernisáž a o hodinu později se hrála …

Dělníci OSP Strakonice byli žádanými řemeslníky. Pracovali i na Národním divadle

STRAKONICE – Kamarádi a bývalí kolegové z podniku OSP Strakonice se tradičně potkali ve své oblíbené hospůdce V Ráji ve Strakonicích. Zavzpomínali tu na staré časy, dobrou partu a stavby, které pod věhlasným podnikem vznikaly. Letos na tradiční setk…

Soutěž o jablko roku vyhrál Petr Leber

LIBĚJOVICE – Slavnosti plodů za sebou mají další ročník. A znovu byl úspěšný. Letos se akce pod taktovkou Mikroregionu Chelčicko-Lhenického ujala obec Libějovice a nutno dodat, že místní se znovu vytáhli. Navíc jim v sobotu 21. října přálo počasí.

Velké hledání: Žena pátrá ve Strakonicích po tetě, kterou nikdy nepoznala

STRAKONICE – Na redakci portálu JcTED.cz a Týdeníku Strakonicko se obrátila dáma s netradiční prosbou o pomoc. Zuzana Grundman pátrá po tetě, kterou nikdy neměla šanci poznat. Chtěla by to napravit, ale hledání není jednoduché.

Tato informační stránka o Petr Eliáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Eliáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes