15
new stories - click to show

Milan Enčev

Related to

Lucie Vondráčková odmítá herce Enčeva jako partnera, ale vždycky těmto mužům pomůže prorazit

27.March » Expres.cz
Herečka Lucie Vondráčková (41) si stěžuje, že už je tři roky sama a nebaví ji, že jí lidé přidělují různé muže jako partnery. Nemůže si za to tak trochu sama, když se s těmi potenciálními nápadníky neustále ukazuje a má se k nim?

Lucie Vondráčková smutní, že je už tři roky sama. Pak se ozval parkourista Zonyga

24.March » Expres.cz
Už tři roky jsem sama, posteskla si Lucie Vondráčková. Dostalo se jí ale reakce, kterou nečekala. Ozval se parkourista Tomáš Zonyga, s nímž byla spojována před dvěma lety, a rádoby výhrůžně jí napsal: Jak chceš!

Lucie Vondráčková nemá o muže nouzi: Který ze slavných nápadníků má šanci?

22.March » Kafe.cz
Lucie Vondráčková je od rozvodu s Tomášem Plekancem sama, zpěvačce ale za poslední tři roky média přisoudila hned několik milenců.

Podnikatel ze Slunečné Milan Enčev: Osahával kolegyně! Na narozeninách Vondráčkové

10.March » Blesk.cz
Natáčením filmu oslavila 41. narozeniny Lucie Vondráčková. Daleko víc to tam ale rozjel herec a jeden z producentů snímku Milan Enčev (41). Téměř žádná sukně před ním nebyla v bezpečí!

Vondráčková má nový objev? Herec s těžkým osudem

1.March » Aha!
Ať už je zpěvačka Lucie Vondráčková (40) sama spokojená, či ne, nelze si nevšimnout, že se kolem ní muži točí jak planety okolo Slunce. Nyní se stále častěji ukazuje na fotkách s hercem Milanem Enčevem, který si zahrál menší roli v seriálu Slunečná.

Kolem Vondráčkové se točí další muž: Co pojí zpěvačku s hercem ze Slunečné s podivnou minulostí?

26.February » Expres.cz
Kolem zpěvačky Lucie Vondráčkové (40) se začal motat další muž. Ukazují se spolu čím dál tím častěji, na fotkách se usmívají, působí uvolněným dojmem a je poznat, že je jim ve společné přítomnosti dobře. Že by si na maminku dvou dětí brousil zuby ...

Lucie Vondráčková pořídila dětem krásný živý dárek

14.December » Kafe.cz
Lucie Vondráčková si pomalu zvyká na život bez svého manžela Tomáš Plekance a zařizuje si nové hnízdečko, které koupila pro sebe a své syny. Pořídila dvě malá koťátka, aby dětem udělala radost a učila je lásce ke zvířatům i zodpovědnosti.

Na kus čaje a na kus řeči: Nová internetová show s hvězdou Slunečné

11.December » U KOCOURA DOMA
Lockdown připravil o práci herce, moderátory i další umělce. Mezi ty, co nesedí doma s rukama v klíně se zařadil i Milan Enčev a Petr Jablonský. V neděli 13. prosince 2020, na svátek svaté Lucie startují novou zábavnou show Na kus čaje. K vysílání...

Milan Enčev, Petr Jablonský a Lucie Vondráčková v nové talk show “Na kus čaje” a kapku řeči

7.December » Tojesenzace.cz
S nápadem začít točit talkshow “Na kus čaje” přišel Milan Enčev, který si jako pán v županu pochutnává v průběhu

Bláznivá komedie. Vinetůůů vychází z kultovních filmových mayovek

2.September » iDNES.cz
Můžete se sami stát rudými tvářemi. Smíchy, předesílá pražské Divadlo Radka Brzobohatého před blížící se premiérou. Scéna na Václavském náměstí totiž v sobotu 5. září poprvé uvede novinku Vinetůůů!, která si utahuje ze slavných mayovek.

Herec ze Slunečné má díky koroně nový kšeft!

30.August » Zulice.cz
Milan Enčev je známý hlavně ze seriálů, aktuálně ze Slunečné. Hrál však i v řadě filmů a pohádek, je hlavní hvězdou Divadla Radka Brzobohatého. K vidění je i v hlavní roli Harpagona v Moliérově komedii Lakomec. Nyní ale zkouší úplně novou roli a v...

Herec Milan Enčev má novou příležitost. Vyzkouší si roli moderátora i rybáře!

19.August » Tojesenzace.cz
Je známý ze seriálů i z divadelních prken. Herec Milan Enčev září v seriálu Slunečná, točí nový seriál Devadesátky a nyní dostal
Petr Vojnar - Moderátor

Tato informační stránka o Milan Enčev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Enčev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes