15
new stories - click to show

Magdalena Erbenová

Related to

Sladká odveta: Češky sestřelily Dánsko. Měli jsme to pod kontrolou, těší Pacinu

4.April » Hokej.cz
Zatímco sobotní utkání českým hokejistkám nevyšlo, v neděli to bylo jiné kafe. Ženský národní tým v duelu s Dánskem dominoval a díky čtyřem trefách ve třetí části zvítězil jasně v poměru 5:1.

OBRAZEM: Hokejistky se sešly v Praze. O víkendu je čeká dánský test

2.April » Hokej.cz
Český národní tým žen se ve čtvrtek sešel v Praze, kde odpoledne absolvoval první společný trénink před odletem do Kodaně. V Dánsku hokejistky čeká dvojzápas s domácím výběrem. Podívejte se na snímky z reprezentačního srazu!

OBRAZEM: Hokejistky dřou v Klášterci nad Ohří. Jak vypadá jejich dril?

10.February » Hokej.cz
Česká ženská reprezentace absolvuje šestidenní soustředění v Klášterci nad Ohří. Pod vedením kouče Tomáše Paciny se připravuje 23 hokejistek včetně někdejší rychlobruslařky Karolíny Erbanové. Podívejte se na zajímavé snímky přímo z místa!

JÁ, nebo ONA: Která lépe vaří, která je větší nervák?

5.September » Hokej.cz
I netradičním způsobem vám představujeme další hráčky národního týmu žen. Podívejte se, co na sebe práskly v odpovědích na anketní otázky. Jak se znají Veronika Lorencová a Magdalena Erbenová?

Andrea Trnková ponese českou vlajku na slavnostním zahájení YOG

9.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Velké pocty se dostane kapitánce českých hokejistek do 16 let Andree Trnkové. Na dnešním zahajovacím ceremoniálu Olympijských her mládeže (Youth Olympic Games – YOG) v Lausanne bude stát v čele výpravy jako vlajkon...

Tato informační stránka o Magdalena Erbenová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magdalena Erbenová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes