15
new stories - click to show

Michael Lejsek

Related to

Sáňkař Loch posedmé ovládl Světový pohár

23.January » Sport.cz
Německý sáňkař Felix Loch s předstihem ovládl Světový pohár. Trojnásobný olympijský vítěz vybojoval v Innsbrucku v desátém startu v sezoně deváté prvenství a před závěrečnými dvěma závody má nedostižný náskok.

Sáňkař Repilov je druhým ruským mistrem světa, Němci jsou bez medaile

16.February » iDNES.cz
Ruský sáňkař Roman Repilov napodobil krajanku Jekatěrinu Katnikovovou a na mistrovství světa na domácí dráze v Soči získal po neolympijském sprintu titul i v hlavním závodě. Stal se teprve druhým ruským šamponem v historii, před pěti lety v Siguld...

Čeští sáňkaři začali SP dvanáctým místem ve štafetě

24.November » Sport.cz
Štafeta českých sáňkařů Michaela Maršíková, Michael Lejsek, Filip Vejdělek-Zdeěnk Pěkný skončila v úvodním dílu SP v Innsbrucku dvanáctá, poslední z dokončivších. Číňané závod nedokončili.

Řekni, kde ti Němci jsou... Sáňkařský šampionát ovládli Rusové

9.February » iDNES.cz
Němečtí sáňkaři vyšli v závodě jednotlivců na domácím mistrovství Evropy v Oberhofu naprázdno, což se jim na kontinentálním šampionátu naposledy stalo v roce 2010 v Siguldě.

Němečtí sáňkaři vyšli na domácím ME medailově naprázdno

9.February » Sport.cz
Němečtí sáňkaři vyšli v závodě jednotlivců na domácím mistrovství Evropy v Oberhofu medailově naprázdno, což se jim na kontinentálním šampionátu naposledy stalo v roce 2010 v Siguldě. Zlato získal Rus Semjon Pavličenko, který ovládl čtyři z posled...

Tato informační stránka o Michael Lejsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Lejsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes