Vlaďka Erbová

Related to


Stories

Vlaďko Erbová, vidíš to? Michal Gulaši vyznal lásku přítelkyni a potvrdil, že bude tátou

3.July » eXtra.cz
To, co v redakci eXtra.cz víme od února, nyní hokejista Michal Gulaši (33) potvrdil i veřejně: bude tátou! Ani ne rok od drsného rozchodu s Vlaďkou Erbovou (38) má po svém boku krásku ve vysokém stupni těhotenství.

Co na to říká Erbová? Ex Gulaši se těší na miminko!

3.July » stars24.cz
Vlaďka Erbová se snaží urovnat vztahy s jedním z bývalých partnerů, ale o Michala Gulašiho rozhodně nejde. Hokejový obránce má totiž jiné, mnohem příjemnější starosti. V těchto dnech se to definitivně potvrdilo.

Rána pro Vlaďku Erbovou. Hokejista Michal Gulaši čeká rodinu

3.July » Expres.cz
Mluvila o něm jako o nejlepším chlapovi svého života a toužila po společném potomkovi. Místo toho se nyní Vlaďka Erbová musí dívat, jak se Michal Gulaši raduje z miminka, které čeká s jinou ženou. Opora Komety Brno oznámila, že brzy budou tři!

Skrytá kamera zachytila vzácného nosorožce, dováděl v bahnitém jezírku

2.July » globe24.cz
Kamera skrytá v džungli na největším indonéském ostrově zachytila vzácného nosorožce jávského, jak si užívá veselou lázeň v bahně. Tito velcí býložravci jsou kriticky ohroženi, ve volné přírodě jich zbývá už pouhých 72, napsala dnes agentura Reuters.

Co Írán utajuje? V jaderném zařízení došlo k záhadnému incidentu

2.July » globe24.cz
Írán dnes ohlásil nehodu, při níž byla v blízkosti továrny na obohacování uranu v Natanzu poškozena rozestavěná budova. Podle íránské organizace pro atomovou energii v objektu vypukl požár. Provoz, v němž jsou umístěny odstředivky na obohacování u...

Babišova vláda naslibovala hory doly. Výsledek je zatím tristní

2.July » globe24.cz
Vláda ANO a ČSSD podle svých interních statistik zatím splnila 303 úkolů z celkem 650, které si uložila v programovém prohlášení. Vyplývá to ze zprávy o plnění programu, kterou by měl kabinet projednat na některém z příštích zasedání. Největší pro...

Erbové ex Gulaši se chlubí bříškem! Za dva měsíce se konečně stane tátou

2.July » Blesk.cz
Rozchod jim obrátil život vzhůru nohama. Zatímco Vlaďka Erbová (38) našla cestu ke svému prvnímu exmanželovi Zdeňku Bahenskému (35), její expartner Michal Gulaši (33) se nemůže dočkat, až se poprvé stane tátou!

Vlaďka Erbová se úplně změnila? Spory s exmanželem jsou minulostí!

2.July » stars24.cz
Vlaďka Erbová má za sebou několik vztahů, které nedopadly úplně dobře a vedly ke sporům s bývalými partnery. Teď mělo však přinejmenším v jednom případě dojít k zásadní změně.

Ex Vlaďky Erbové bude brzy tatínkem: Michal Gulaši se pochlubil těhotenským bříškem své přítelkyně

2.July » Super.cz
Hokejista Michal Gulaši (33) se už moc těší na svého prvního potomka . Bývalý přítel Vlaďky Erbové (38) má už nějaký pátek novou partnerku, jejímž těhotenským bříškem se teď pochlubil na sociální síti.

Stará láska nerezaví. Vlaďka Erbova a Zdeněk Bahenský zase spolu!

2.July » Expres.cz
Ještě nedávno nemyslitelné se stává realitou. Vlaďka Erbová a Zdeněk Bahenský k sobě pomalu, ale jistě nachází cestu. Nyní dokonce strávili společný víkend na Karlštejně. Bude z nich zase šťastná rodinka?

Vlaďka Erbová se usmířila s exmanželem: Místo soudů a urážek slova plná obdivu

1.July » eXtra.cz
Ještě loni pro sebe Vlaďka Erbová (38) a její první manžel Zdeněk Bahenský (34) neměli jediného pěkného slova, bojovali proti sobě u soudů, to se ale jako mávnutím kouzelného proutku změnilo. Usmířili se, tatínek čtrnáctileté Viktorie nyní vídá dc...

Vlaďka Erbová: Se sportovcem už nikdy!

25.June » NašeHvězdy.cz
Krásné ženy z titulních stran časopisů a svalnatí sportovci, neboli, jak se říká, modelky a hokejky, k sobě neodmyslitelně patří. Má to logické vysvětlení: žena zdobí, sportovec platí. Bůhvíproč se tomuto vžitému schematu náhle brání zrovna Vlaďka...
Veronika Řepková - Dcera fotbalisty Tomáše Řepky

Tato informační stránka o Vlaďka Erbová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlaďka Erbová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes