Rock Eska

Vztahuje se k

Cyfrowy Polsat vypíná 5 SD kanálů od Discovery

5.června » Parabola.cz
Operátor polské satelitní pay-tv platformy Cyfrowy Polsat dnes vypíná 5 kanálů v SD rozlišení provozovatele Discovery Communications. Konkrétně se jedná o programy Discovery Channel, Discovery Science, TLC, ID - Investigation Discovery a DTX.

Polsat kupuje kanály Eska TV

5.prosince » Parabola.cz
Grupa Polsat, pokračuje v posilování na televizním trhu. Na základě uzavřené dohody se společností ZPR Group Media získala 100 procentní podíl ve společnosti, která provozuje známé hudební kanály Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV a Vox...

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během září

2.října » DigiZone.cz
UVNITŘ GALERIE – V září se dočkali příznivci hudebních stanic, zájemci o módní přehlídky nebo fanoušci horolezectví. Náš spolupracovník sestavil přehled nových programů, které by neměly uniknout pozornosti satelitních diváků.

Nové hvězdy na satelitním nebi. Novinky ve vysílání 1. září [aktualita]

2.září » DigiZone.cz
Vysílat začaly programy Óčko Gold, Eska Rock TV a Golf Channel v paketu UPC FreeSat. Volně nyní vysílají hudební RFM TV HD a televize pro děti Boing France HD. Zajímá vás, které kanály zahájily, nebo naopak ukončily vysílání? Přinášíme přehled změ...

Hip Hop TV již vysílá pod názvem Eska Rock TV

1.září » Parabola.cz
Grupa ZPR Meda provedla k 1.9.2017 změnu ve své rodině programů. Hudební televize Hip Hop TV byla rebrandována na Eska Rock TV. Stanice se vysílá u stejných operátorů a na parametrech původní stanice Hip Hop TV.

Eska Rock TV nahradí program Hip Hop TV

27.července » Parabola.cz
Na polské trhu dojde k rebrandingu jedné hudební stanice. Stávající program Hip Hop TV bude nahrazen novou stanicí Eska Rock TV. Provozovatel stanice chce využít potenciálu značky Eska.

Polská Nowa TV začne vysílat 28.10.2016

9.září » Parabola.cz
Nowa TV, nová televizní stanice Grupa ZPR Media, zahájí vysílání 28. října 2016. Stanice bude dostupná v novém osmém pozemním multiplexu (MUX 8) v Polsku, u kabelových a IPTV operátorů.

Tato informační stránka o Rock Eska zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rock Eska" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes