David Fabian

Related to

Video z klání motocyklů do Strmého vrchu.

30.September » Motormix
Až v posledních metrech trati se po souboji loket na loket nakonec rozhodlo, že jako první viděl šachovnici mladší z obou rivalů David Fabián. O tomto trialistovi, který již dnes patří mezi TOP5 v českém dospěláckém trialu, ještě nejs

Parta mladých českých motoristických talentů se opět…

31.July » Motormix
Úspěšný projekt nyní posiluje Petr Nikodém a Jakub Novotný za autokros, trialista David Fabián, Jan Ulman za supermoto a novopečený juniorský mistr světa v motokrosu – Vítězslav Marek. Prozatím nejpočetnější přírůstek do ACCR Czec

ACCR Czech Talent Team se rozšířil o další jezdce s novým partnerem společností Puma

Autoklub České republiky výrazně pomáhá mladým talentovaným jezdcům v mnoha motoristických disciplinách. Úspěšný projekt ACCR Czech Talent Teamu nyní posiluje Petr Nikodém a Jakub Novotný za autokros, trialista David Fabián, Jan Ulman za supermoto...

Zlatý oříšek 2018: Hlasuj tady!

6.June » Abicko.cz
Časopis ABC vrací do hry 21 finalistů soutěže Zlatý oříšek. Rozhodněte svým hlasováním o tom, kdo si odnese cenu Zlatý oříšek čtenářů ABC 2018. Hlasování v aknetě probíhá do 31. 8. 2019.

Zlatý oříšek čtenářů ABC 2018: Izabela Jati

16.May » Abicko.cz
Kdo Zlatý oříšek čtenářů ABC? Izabela Jati má 13 let a je z Hukvald. Má ráda zpěv, tanec, step, muzikálové herectví, hru na klavír, vystupuje v muzikálu Kočky.

Zlatý oříšek čtenářů ABC 2018: Robert Hopjan

14.May » Abicko.cz
Kdo soutěží ve Zlatém oříšku čtenářů ABC 2018? Robert Hopjan má 11 let a je z Opavy. Zabývá se grafikou a kresbou: 2018 – bronzová medaile z mezinárodní soutěže v Tokiu, 3. cena v celostátní soutěži grafik Méně Tekel.

Zlatý oříšek čtenářů ABC 2018: David Fabián

13.May » Abicko.cz
David Fabián má 12 let a je z Rybníku – Dobříše. Věnuje se motocyklové disciplíně zvané TRIAL. Je čtyřnásobným mistrem ČR, v roce 2018 získal 2. místo na mistrovství Evropy v kategorii 12 – 16 let.

Tato informační stránka o David Fabian zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Fabian" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes