Kateřina Marie Fialová

Related to

Hvězda Ordinace Kateřina Marie Fialová po rodinné tragédii přiznala další noční můru! Těžká autonehoda v dětství

7.December » Super.cz
Herečka Kateřina Marie Fialová plánuje velké stěhování. Z Brna, kde žije s přítelem, se stěhují do Prahy. A to hlavně kvůli práci. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě už má s partnerem, který je také herec, vybraný byt a těší se na změny v ži...

Tatínek hvězdy Ordinace zemřel na rakovinu, maminka se oběsila, pět let nepromluvila se sestrou. Došlo k usmíření?

4.December » Super.cz
V šestnácti letech si prošla peklem. Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Kateřina Marie Fialová přišla o tatínka, který podlehl rakovině, a o týden později se oběsila její maminka. Zůstala jen sama s o jedenáct let starší sestrou, která ji měla v...

Fialová z Tváře a Ordinace: Operace prsou!

4.December » Aha!
Před rokem se svlékla pro pánský časopis, kde předvedla svá plná ňadra a sexy křivky. Teď už by to herečka Kateřina Marie Fialová (22) asi neudělala, protože je krátce po operaci prsou!

Hvězda Ordinace Fialová: Přiznala operaci prsou! Co se stalo?

3.December » Blesk.cz
Před rokem se svlékla pro pánský časopis, kde ukázala svá plná ňadra a sexy křivky. Teď už by to herečka Kateřina Marie Fialová (22) asi neudělala, protože je krátce po operaci prsou!

Kráska z Tváře a Ordinace Fialová: Usmíření se sestrou!

3.December » Aha!
Je jí 22 let, ale život s ní už pořádně zamával. Herečka Kateřina Marie Fialová v 16 letech přišla o oba rodiče, posléze o starší sestru, která jí vychovávala. Ale teď se vše v dobré obrací, kráska se usmířila se sestrou a je zasnoubená!

Znásilnění v Ordinaci: Josefína obvinila Martina, jenže ho stále miluje

26.November » eXtra.cz
Tento týden nezůstane v Ordinaci v růžové zahradě kámen na kameni. Rozruch bude především kolem Josefíny, kterou hraje Kateřina Marie Fialová (22) ze show Tvoje tvář má známý hlas. Padne obvinění ze znásilnění, jenomže všechno je trochu jinak!

Zlobivky hraje ráda: Brunetka, která v Ordinaci svádí Pavla Řezníčka, skončila ve Tváři druhá

24.November » Super.cz
Mladá herečka a stepařka Kateřina Marie Fialová si ve velkém finále šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas vysloužila druhé místo. V kostýmu á la cukrová vata zazpívala hit od zpěvačky Sii a v celkovém žebříčku skončila hned za vítězem Markem La...

Show Tvoje tvář má známý hlas vyhrál Marek Lambora

24.November » Revue iDNES.cz
Další ročník show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. První místo obsadil jako absolutní vítěz herec Marek Lambora, který dnes podal výkon jako zpěvák Prince. Debbi, Roman Zach, Zuzana Norisová, Kateřina Marie Fialová a Kateřina Brožová ale za sv...

Ze začátku byl opakem favorita: Marek Lambora jako Prince ovládl finále Tváře

23.November » eXtra.cz
Prvním vystoupením všechny ohromil, poté se mu ale příliš nedařilo a v posledních dílech jako by vystřelil ke hvězdám. Marek Lambora se stal vítězem show Tvoje tvář má známý hlas, výhru si vysloužil dokonalým napodobením zpěváka Prince.

Debbi, Lambora, Zach a Fialová: Kdo má největší šanci vyhrát Tvoje tvář má známý hlas

22.November » eXtra.cz
Show Tvoje tvář má známý hlas se v sobotu dočká velkého finále. O vítězství budou bojovat Debbi (26), Marek Lambora (24), Kateřina Marie Fialová (22) a Roman Zach (46). Kdo má největší šanci z pódia odejít jako vítěz?

Kateřina Fialová z Tváře otěhotněla! S kým to má? V Ordinaci se budou dít věci

19.November » eXtra.cz
Tento týden nabere děj Ordinace v růžové zahradě nečekaný spád. Postará se o to Kateřina Marie Fialová (22), kterou znáte ze show Tvoje tvář má známý hlas. Postava Josefíny se dostane do pořádné šlamastyky, po pokusu o sebevraždu totiž vyjde najev...

Tragický osud Fialové z Ordinace: Pokus o sebevraždu

19.November » Aha!
Bolestné vzpomínky na nejděsivější období života! Ty ožily hvězdě Kateřině Marii Fialové (22) při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2. Před kamerou se musela pokusit o sebevraždu, kterou ve skutečném životě před lety spáchala její matka.

Tato informační stránka o Kateřina Marie Fialová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Marie Fialová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes