Zuzana Fialová

Vztahuje se k

Vila Tugendhat jako němý svědek historie. Film Skleněný pokoj má první ukázku

27.listopadu » Lidovky.cz
V první ukázce snímku Skleněný pokoj se sice nemluví, ale to jí na ničem neubírá. Film podle slavného románu britského spisovatele Simona Mawera, inspirovaného dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu, režír...

Porotkyně Tváře má 7 let po atentátu v Moskvě v těle kus kovu

19.října » Blesk.cz
Peklo, které přežila si ponese celý život, a to doslova! Herečka a porotkyně slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas Zuzana Fialová (44) před sedmi lety přežila teroristický útok na letišti v Moskvě. Z krveprolití si kromě děsivého zážitku odnesl...

Zpověď Vinczeové: Záhadný číšník, který není ponořen do politických her, ale mění svět

14.září » AC24.cz
Známá slovenská moderátorka Adela Vinczeová se zamyslela nad tím, jací lidé by mohli změnit svět. Domnívá se totiž, že v dnešní době se spousta lidí snaží změnit společnost.

Rytmusova Jasmina poprvé v Tváři: Porotkyně Fialová ji nazvala pipinou

11.září » Blesk.cz
Česká verze show Tvoje tvář má známý hlas se vysílá v sobotu, ta slovenská o den později. A jednou z hvězd, které vystupují v pořadu Tvoja tvár znie povedome, je i přítelkyně Rytmuse Jasmina Alagič (28)!

Herečka Zuzana Fialová po smrti otce: Trápení zahání prací

6.září » Blesk.cz
Před necelými dvěma měsíci přišla herečka Zuzana Fialová (44) o tatínka, uznávaného horolezce Ivana Fialu (†76). Stále se ale ze ztráty nevzpamatovala a smutek se na ní dokonce podepsal i fyzicky!

Herečka Zuzana Fialová narychlo pohřbila otce (†76). V pátek 13. podlehl těžké chorobě

17.července » Blesk.cz
Těžké chvíle prožívá slovenská herečka Zuzana Fialová (44). V pátek 13. obklopen rodinou odešel její otec Ivan († 76), který podlehl těžké chorobě. Už v pondělí se konal pohřeb, kde nechyběla spousta lidí, protože pan Fiala byl známý horolezec.

Rána pro Fialovou: Smrt slavného tatínka

15.července » Aha!
Velký smutek prožívá herečka Zuzana Fialová (44) a s ní celé Slovensko. Ve věku 76 let zemřel Zuzanin otec, slavný a uznávaný slovenský horolezec Ivan Fiala.

OLINA (42): Léto v Itálii mi změnilo život, překonali jsme krizi

15.července » Dáma.cz
O tom, že některé příběhy mohou mít i šťastné konce, ví Olina hodně. Její partnerskou krizi totiž nečekaně zachránila jedna jediná dovolená v Itálii…

Rána pro Fialovou: Smrt milované osoby v pátek třináctého

15.července » Aha!
Velký smutek prožívá herečka Zuzana Fialová (44) a s ní celé Slovensko. Ve věku 76 let zemřel Zuzanin otec, slavný a uznávaný slovenský horolezec Ivan Fiala.

Rána pro herečku Zuzanu Fialovou: Zemřel jí otec, slavný slovenský sportovec!

14.července » Blesk.cz
Velký smutek prožívá herečka Zuzana Fialová (44) a s ní celé Slovensko. Ve věku 76 let zemřel Zuzanin otec, slavný a uznávaný slovenský horolezec Ivan Fiala.

Michal Kavalčík chystá svatbu: Před těhotnou přítelkyní poklekl v balónu!

3.května » Blesk.cz
Už za měsíc poveze přítelkyni do porodnice. Moderátor a zpěvák Michal Kavalčík (42) přesto neztrácí čas. Svou polovičku Zuzanu Fialovou teď unesl do oblak létajícím balónem a tam před ní poklekl.

Hodně komplikovaná rodinná situace: Kavalčíkova těhotná partnerka má dvě děti ve střídavé péči, půl týdne tráví na Moravě

11.dubna » Super.cz
Stačila nevinná otázka, zda už pro svého nenarozeného potomka zařizují dětský pokojíček, a Michal Kavalčík (42) s partnerkou Zuzanou Fialovou se rozpovídali o hodně komplikované rodinné situaci. Z jejich života by klidně mohl vzniknout film.

Tato informační stránka o Zuzana Fialová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Fialová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes