Iakov Filimonov

Related to

Děti vidí minulé životy a další věci mezi nebem a zemí, míní učitelka Jana Štrausová

18.March » Proženy.cz
Představte si, že vám dítě začne vyprávět o zkušenostech z minulých životů, o komunikaci s andělem nebo duchy. Vyděsí vás to? Překvapí? Právě o takových zážitcích jsme si povídali s Janou Štrausovou, která se tímto fenoménem zabývá.

Ženy nechtějí muže, kteří se smějí. Jak je to možné a po čem naopak nejvíce touží chlapi?

22.February » Proženy.cz
Že se šťastní lidé snadněji seznamují? To nemusí být nutně pravda. Ve skutečnosti ti, kdo se usmívají, mohou snižovat své šance na pozdější schůzku! Pro koho to platí a proč roztažené koutky (někdy) škodí?

Jak to vidí chlap: Tchyně mě nutí, abych přestala kojit desetiměsíčního syna. Co jí říct, abych ji neurazila?

7.November » Proženy.cz
Tchyně je v některých rodinách obávané slovo. A paní Lenka (32) také zřejmě nemá tchyni snů. Manželova matka ji poslední dobou nabádá, ať už přestane kojit. Přitom synovi je teprve deset měsíců. Co poradí náš chlap?

Kde je voda zakázaná, u čeho je nutné hodně ždímat a kde se neobejdete bez oleje? Fígly, jak pečovat o dřevěný nábytek

16.October » Proženy.cz
Péče o dřevěný nábytek není příliš složitá, a pokud se mu budete věnovat pravidelně, odmění se vám dlouhou výdrží a krásným vzhledem. Jak na to?

Utajená milenka a velký spor o dědictví mezi sestrami! Jak neveselá rodinná historka dopadla?

2.September » Proženy.cz
Zemřela jí bezdětná sestra Květa a krátce před tím i sestřin manžel. Vlastu (76) čekalo dědické řízení, kde se měl majetek po zemřelých dělit napůl mezi ni a její další sestru, Růženu (78). Jenže manžel mrtvé sestry vše odkázal jen Růženě. Spor o ...

Přestaňte zalévat cibuli, přichází doba sklizně! Jak ji uskladnit, aby vydržela do příští sklizně a nezplesnivěla?

9.August » Proženy.cz
Kam ji zapíchnete, tam vyroste. Tak snadné je pěstování cibule. Abyste se z úrody těšili co nejdéle, sklízejte zeleninu ve správný čas a dobře ji vysušte a uskladněte. Jak poznáte, že je cibule zralá, a co si s ní pak počít?

V tomhle mají binec i nejpořádnější ženy světa

25.February » Proženy.cz
Doma se to blýská, z podlahy by se dalo jíst, okna září čistotou. Oblečení ve skříních je srovnané tak, že na vojně by z toho byli nadšení. Jenže i pořádkumilovné ženy mají svá slabá místa. Tady mívá binec kdejaká zástupkyně něžného pohlaví.

Jak to vidí chlap: Rozbije nám jeho dcera vztah?

21.February » Proženy.cz
Co všechno můžete odmítnout vlastnímu dospělému dítěti? A co byste pro něj měli naopak obětovat? A je důležitější váš současný vztah, nebo potřeba vašeho devatenáctiletého potomka?

Tato informační stránka o Iakov Filimonov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iakov Filimonov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes