15
new stories - click to show

Patrik Filípek

Related to

Dej mi jméno pro bižuterii. Aféra přidala další perly do fotbalového slovníku

23.December » Seznam Zprávy
Ligové rozhodčí fakticky neřídil jejich šéf Jozef Chovanec ani jeho zástupce Martin Wilczek, ale fotbalový vládce Roman Berbr. Jeho slovo bylo jako zákon. U sudích ovlivňoval vše, ačkoli k tomu oficiálně neměl žádnou pravomoc.

Z vyšetřovacích spisů vyplývá, jak Berbr úkoloval šéfa rozhodčích Chovance

14.December » EuroZprávy.cz
Jozef Chovanec byl bez pochyby skvělý fotbalista, trenér se zkušenostmi, ovšem jako funkcionář, jenž měl na starosti rozhodčí v českém profesionálním fotbale, podle všeho selhal na celé čáře. Jak totiž vyplývá z vyšetřovacích spisů týkající se kauzy…

Přesné notičky pro Chovance, Berbr ho měl ovládat jako loutku

13.December » NOVA Sport
Korupční skandály v českém fotbale stále neberou konce a na povrch vyplouvají další a další věci. Nikoho asi už nepřekvapí, že se týkají jména Roman Berbr. V celé je kauze zapojen ale také legendární Jozef Chovanec, kterého právě bývalý místopředsed…

Berbr zavelel a Chovanec vyhodil Hrubeše. A jedna rekordně dlouhá SMS

13.December » iSport.cz
Jozef Chovanec se tehdy na strahovské chodbě ani nezarazil a jasně odpověděl: „Absolutně ne!“ Odmítl tak podezření, zda za odvoláním Romana Hrubeše, specialisty na video v jeho komisi rozhodčích, nestojí Roman Berbr. To bylo 9. října 2018. Po třech …

Jozef, řízni do toho. Policie zachytila, jak si Berbr vodil fotbalovou legendu

13.December » Seznam Zprávy
Coby kapitán Sparty a reprezentant proslul Jozef Chovanec jako mimořádná osobnost a fotbalová legenda. Coby předseda komise rozhodčích s sebou nechal od šíbra Berbra zcela manipulovat jako loutka, zjistili při své práci policisté.

Situace v lize je katastrofa. Odstavený sudí Ardeleanu promluvil o "přepálené" baráži

9.December » iFotbal.com
V odvetě prvoligové baráže jste v červnu 2019 několika chybami v neprospěch Brna ovlivnil zápas, který nakonec skončil bezbrankovou remízou a záchranou Příbrami. Tehdy jste se příliš vinný necítil, vnímáte s odstupem svůj výkon jinak? Začátkem letoš…

Sudí Rejžek je podezřelý, že si nechal slíbit úplatek od Berbra a ovlivnil dva zápasy

21.January » iFotbal.com
Kromě Rejžka dnes zahájila disciplinární řízení i s dalšími pěti podezřelými v Berbrově kauze. Vyplývá to z informací na úřední desce FAČR. Rejžek je podezřelý z toho, že z pozice hlavního sudího ovlivnil ligová utkání mezi Opavou a Zlínem v srpnu 2…

V aféře Berbr zve Etická komise Rejžka a spol. Dvě velká jména chybí

21.January » Seznam Zprávy
Aféra kolem Romana Berbra píše svou další kapitolu. Etická komise oznámila zahájení disciplinárního řízení se šesticí dalších osob. Je v ní sudí Pavel Rejžek či svazoví funkcionáři. Chybí ale sudí Pavel Královec či Petr Ardeleanu.

Berbrův komplic Káník těsně unikl vězení. Ale v cinklých sázkách jel dál

13.December » Seznam Zprávy
„Hele bude se hrát 4:2 nebo 5:3, podle toho, jak to naskáče. A bude to možná od šedesáté do devadesáté páté,“ školil Michal Káník na benzínce rozhodčího Tomáše Grímma a spol. Lidé z Berbrova gangu měli blízko i k cinklým sázkám.

Kvůli Berbrovi si policie předvolala i Chovance a další muže ze Strahova

3.December » Seznam Zprávy
Jeden policejní výslech za druhým probíhá teď v rámci vyšetřování aféry, jejíž hlavní postavou je fotbalový šíbr Roman Berbr. Na seznamu osob pozvaných na policii neschází ani jméno Jozefa Chovance, bývalého šéfa rozhodčích.

Komentář: Že vás pusa nebolí, pane fotbalový předsedo

1.December » Seznam Zprávy
Fotbalový šéf Martin Malík si teď, po odpálení Berbrovy aféry, veřejně stěžuje, že za ním nikdo nikdy nepřišel, aby ho upozornil na podezření z nekalostí. Asi zapomněl, že když to udělal šéf Živanic, dal ho vyloučit z asociace.

Komise padly. Chovancovi a Berbrovi muži ale přesto v lize zůstávají

24.November » Seznam Zprávy
Po vypuknutí aféry kolem Romana Berbra a řady rozhodčích obviněných z manipulací fotbalových utkání za úplatu se Fotbalová asociace ČR rozhodla rozpustit komise rozhodčích. Jejich členové však nadále zůstávají ligovými delegáty.

Tato informační stránka o Patrik Filípek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Filípek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes