15
new stories - click to show

Patrik Filípek

Related to

Sudí Rejžek je podezřelý, že si nechal slíbit úplatek od Berbra a ovlivnil dva zápasy

21.January » iFotbal.com
Kromě Rejžka dnes zahájila disciplinární řízení i s dalšími pěti podezřelými v Berbrově kauze. Vyplývá to z informací na úřední desce FAČR. Rejžek je podezřelý z toho, že z pozice hlavního sudího ovlivnil ligová utkání mezi Opavou a Zlínem v srpnu...

V aféře Berbr zve Etická komise Rejžka a spol. Dvě velká jména chybí

21.January » Seznam Zprávy
Aféra kolem Romana Berbra píše svou další kapitolu. Etická komise oznámila zahájení disciplinárního řízení se šesticí dalších osob. Je v ní sudí Pavel Rejžek či svazoví funkcionáři. Chybí ale sudí Pavel Královec či Petr Ardeleanu.

Berbrův komplic Káník těsně unikl vězení. Ale v cinklých sázkách jel dál

13.December » Seznam Zprávy
„Hele bude se hrát 4:2 nebo 5:3, podle toho, jak to naskáče. A bude to možná od šedesáté do devadesáté páté,“ školil Michal Káník na benzínce rozhodčího Tomáše Grímma a spol. Lidé z Berbrova gangu měli blízko i k cinklým sázkám.

Kvůli Berbrovi si policie předvolala i Chovance a další muže ze Strahova

3.December » Seznam Zprávy
Jeden policejní výslech za druhým probíhá teď v rámci vyšetřování aféry, jejíž hlavní postavou je fotbalový šíbr Roman Berbr. Na seznamu osob pozvaných na policii neschází ani jméno Jozefa Chovance, bývalého šéfa rozhodčích.

Komentář: Že vás pusa nebolí, pane fotbalový předsedo

1.December » Seznam Zprávy
Fotbalový šéf Martin Malík si teď, po odpálení Berbrovy aféry, veřejně stěžuje, že za ním nikdo nikdy nepřišel, aby ho upozornil na podezření z nekalostí. Asi zapomněl, že když to udělal šéf Živanic, dal ho vyloučit z asociace.

Komise padly. Chovancovi a Berbrovi muži ale přesto v lize zůstávají

24.November » Seznam Zprávy
Po vypuknutí aféry kolem Romana Berbra a řady rozhodčích obviněných z manipulací fotbalových utkání za úplatu se Fotbalová asociace ČR rozhodla rozpustit komise rozhodčích. Jejich členové však nadále zůstávají ligovými delegáty.

Příhoda či Kordula se do nové komise sudích pod starým vedením nehrnou

20.October » Seznam Zprávy
Komise rozhodčích vedená Jozefem Chovancem padla, hledá se nová, sestavená z lidí s čistým štítem. Ale jde to ztuha. Třeba Antonín Kordula se jasně vyjádřil, že se současným výkonným výborem FAČR by se mu spolupracovat nechtělo.

Tato informační stránka o Patrik Filípek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Filípek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes