Kalle Fin

Related to

Švédská rallye po 1. dnu: Vede Evans s toyotou, sněhu je málo

14.February » AUTO.cz
Brit Elffyn Evans (Toyota Yaris WRC) vede po úvodním dnu Švédskou rallye, druhý podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích 2020.

Rallye Monte Carlo po 2. dnu: Ogier poosmé, Evans nebo Neuville poprvé?

25.January » AUTO.cz
Velšský pilot Elffyn Evans (Toyota Yaris WRC) vede po třech dnech 88. ročník Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Rallye Monte Carlo po 1. dnu: Vede Ogier, Tänak zrušil auto

24.January » AUTO.cz
Sedminásobný vítěz Rallye Monte Carlo Francouz Sébastien Ogier (Toyota Yaris WRC) vede po pátku průběžné pořadí soutěže, která otevírá letošní seriál mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Start sezony MS Rallye 2020: Ovládne WRC Tänak, nebo Ogier?

18.January » AUTO.cz
Největší favorité mistrovství světa v automobilových soutěžích Estonec Ott Tänak a Francouz Sebastien Ogier změnili před sezonou 2020 působiště. Kdo může zasáhnout do jejich souboje?

Toyota potvrdila příchod rallyeového šampiona Ogiera

27.November » Sport.cz
Šestinásobný mistr světa v rallye Sébastien Ogier z Francie bude v příštím roce jezdit za tovární tým Toyoty. Nahradí v něm Estonce Otta Tänaka, který letos přerušil jeho vítěznou sérii a v příští sezoně bude hájit barvy Hyundaie.

Toyota hlásí obří posilu, za volant si sedne mistr světa Ogier

27.November » Tyden.cz

Toyota potvrdila příchod šampiona Ogiera, novou tváří i Rovanperä

27.November » iSport.cz

Oosthuizen již nevede, Else potkalo nebývalé selhání

15.November » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Louis Oosthuizen zůstává doma ve hře o titul, vedení ovšem převzal jeho krajan Zander Lombard. To Ernie Els o možném domácím triumfu už snít nemůže.

Katalánská rallye v cíli: Neuville vyhrál, Tänak mistrem světa

27.October » AUTO.cz
Předposlední podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích Katalánskou rallye vyhrál Belgičan Thierry Neuville (Hyundai i20 Coupé).

Rovanperä získal pro škodovku titul mistra světa, ve Walesu vyhrál Tänak

7.October » NOVA Sport
Britskou rally ovládl estonský jezdec Ott Tänak a po šestém vítězství v sezoně se přiblížil k zisku titulu mistra světa. Jan Kopecký, který jel s novým spolujezdcem Janem Hlouškem, skončil osmnáctý. V pořadí WRC2 byl desátý. Stáj Škoda Motorsport ...

Turecká rallye v cíli: Ogier vyhrál, Citroën má double

15.September » AUTO.cz
Obhájce titulu Francouz Sébastien Ogier (Citroën C3 WRC) vyhrál Tureckou rallye, která byla jedenáctým podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Německá rallye po 2. dnu: Tänak pořád první, podium patří toyotám

24.August » AUTO.cz
Estonský jezdec Ott Tänak (Toyota Yaris WRC) vede po druhém dnu Německou rallye, desátý podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích.