15
new stories - click to show

Ondřej Krajča

Related to

Sobotní ráno zhatilo naději na lepší výsledek

24.May » eWRC.cz
Před startem druhého závodu MČR v rally Rallye Šumava Klatovy přemítal Adam Březík o umístění v nejlepší pětici absolutního pořadí.

Sobotní ráno zhatilo naději na lepší výsledek

Po čtrnácti dnech pokračoval seriál Mistrovství České republiky v rally třetím podnikem. Závodilo se v jihu Čech, s centrem na výstavišti v Českých Budějovicích při Rallye Český Krumlov.

Adam Březík a Ondřej Krajča na Krumlově absolutně pátí.

23.May » Motor-Max.cz
Sobotní ráno zhatilo naději na lepší výsledek Po čtrnácti dnech pokračoval seriál Mistrovství České republiky v rally třetím podnikem. Závodilo se v jihu Čech, s centrem na výstavišti v Českých Budějovicích při Rallye Český Krumlov. Posádka Samohýl …

Domácí šampionát jede v rychlém sledu, Rallye Český Krumlov se vrací k tradičnímu jarnímu termínu

Necelé 2 týdny po Rallye Šumava Klatovy pokračuje letošní SONAX Mistrovství ČR v automobilových soutěžích třetím podnikem na jihu Čech.

Adam Březík: Plán pro Šumavu jsme splnili

11.May » eWRC.cz
Před startem druhého závodu MČR v rally Rallye Šumava Klatovy přemítal Adam Březík o umístění v nejlepší pětici absolutního pořadí.

Adam Březík skončil na Šumavě v nejlepší pětici absolutního pořadí.

10.May » Motor-Max.cz
Adam Březík: Plán pro Šumavu jsme splnili Před startem druhého závodu Mistrovství České republiky v rally Rallye Šumava Klatovy přemítal Adam Březík o umístění v nejlepší pětici absolutního pořadí. Posádka Samohýl ŠKODA Teamu nakonec obsadila čtvrté…

Adam Březík: Plán pro Šumavu jsme splnili

Před startem druhého závodu Mistrovství České republiky v rally Rallye Šumava Klatovy přemítal Adam Březík o umístění v nejlepší pětici absolutního pořadí.

Rallye Šumava startuje: Mareš vede a slaví jubileum

6.May » AUTO.cz
Nejstarší automobilová soutěž v Česku absolvuje o nadcházejícím víkendu svůj 56. ročník, který bude druhým dílem letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. V pozici lídra šampionátu nastupuje Filip Mareš, který pojede svoji st…

České mistrovství v rally pokračuje na Šumavě, posádky dealerských týmů ŠKODA hájí průběžné vedení

SONAX Mistrovství ČR v automobilových soutěžích 2022 pokračuje o víkendu druhým dílem, na pořadu je 56. Rallye Šumava Klatovy.

Erik Cais obhájil prvenství na Kopné

Fryštácký jezdec Erik Cais na voze Ford Fiesta R5 MkII vyhrál 27. ročník RENTOR Rallysprint Kopná 2022, který byl úvodním podnikem sedmidílného seriálu PIRELLI Rallysprint série.

Erik Cais obhájil prvenství na Kopné

3.May » Autosport.cz
Fryštácký jezdec Erik Cais na voze Ford Fiesta R5 MkII vyhrál 27. ročník Rentor Rallysprint Kopná 2022, který byl úvodním podnikem sedmidílného seriálu Pirelli Rallysprint série. Obhajobu prvenství si připsal se spolujezdcem Danielem Trunkátem v bar…

Druhá příčka z Kopné příslibem na Šumavu

Ve Slušovicích se rozběhl seriál Rallysprint Série, ve kterém loni získala posádka Samohýl ŠKODA Teamu Adam Březík – Ondřej Krajča druhé místo celkově (P2+).

Tato informační stránka o Ondřej Krajča zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Krajča" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes