Petro Těšínský

Vztahuje se k

Bisaha s Těšínským vítězi Ina Delta Rally

12.června » Autosport.cz
Letošní první ostrý start proměnili Ondřej Bisaha s Petrem Těšínským ve vítězství. Stalo se na druhém podniku Central Rally Trophy v Chorvatsku při Ina Delta Rally 2018, který se jel o druhém červnovém víkendu.

Čtyři sady pohárů a zapálený retardér pro KIT Racing na Kopné

12.dubna » Autosportfoto.sk
Na úvodní sprint letošní sezóny - Vančík rallysprint Kopná - připravil otrokovický KIT Racing čtyři vozy. Pečlivá příprava se vyplatila, neboť všechny čtyři posádky úspěšně projely cílovou rampou.

Čtyři sady pohárů a zapálený retardér pro KIT Racing na Kopné

11.dubna » RallyZone.cz
Na úvodní sprint letošní sezóny – Vančík rallysprint Kopná - připravil otrokovický KIT Racing čtyři vozy. Pečlivá příprava se vyplatila, neboť všechny čtyři posádky úspěšně projely cílovou rampou. Navíc při slavnostním zakončení závodu si došli Vl...

Dominik Brož s Petrem Těšínským vezou body z Azorských ostrovů.

30.března » Autosportfoto.sk
První závod juniorského mistrovství Evropy se jel na konci března na Azorských ostrovech. Jediná česká posádka na startu Dominik Brož s Petrem Těšínským zde obsadila čtvrté místo v kategorii ERCJ U27.

Dominik Brož vyráží již brzy na Azorskou rally.

18.března » Motormix
Závěr března patří, stejně jako v loňském roce úvodní soutěži ze seriálu evropského mistrovství. Do Portugalska na Azorskou soutěž se vypravili také jedenadvacetiletý Dominik Brož s Petrem Těšínským. „Při plánování sezóny

Dominik Brož vyráží na Azorskou rally

18.března » Autosport.cz
Nová sezóna automobilových soutěží zanedlouho začne i pro turnovskou dvojici Dominik Brož – Petr Těšínský. O nadcházejícím víkendu se mladá posádka postaví na start Azores Airlines Rallye, úvodního závodu z kalendáře Mistrovství Evropy.

Dominik Brož vyráží na Azorskou rally

18.března » eWRC.cz
Nová sezóna automobilových soutěží zanedlouho začne i pro turnovskou dvojici Dominik Brož – Petr Těšínský.

Tato informační stránka o Petro Těšínský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petro Těšínský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes