15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Olli Fin

Skvělé - Tomáš Křivda čtvrtý na klasice na MS

První sada medailí na MS ve Švýcarsku se rozdávala v závodě na klasické trati. Skvěle si vedl Tomáš Křivda, který skončil na 4. místě!

Krátká trať v Norsku

Krátkou trať Světového poháru v Norsku vyhrál opět Nor Kasper Fosser, v ženách byla nejlepší Švédka Sara Hagström. Tomáš Křivda a Denisa Kosová skončili v druhé desítce.

Zametli s námi. Vokoun s Dvořákem museli přestěhovat svou akademii na Floridě

7.července » iDNES.cz
Očekávali vděk, místo toho se k nim bývalý tým otočil zády. Někdejší čeští hokejisté Tomáš Vokoun a Radek Dvořák zkritizovali chování klubu Florida Panthers, za který oba v NHL nastupovali. Dvojice založila společně s Finem Olli Jokinenem úspěšnou m…

Jak studují mladí Češi na Floridě? Projděte s námi školu North Broward

13.dubna » Hokej.cz
Už dříve jste mohli díky videoreportáži na hokej.cz nahlédnout do South Florida Hockey Academy, kterou řídí bývalý hvězdný útočník Florida Panthers, Fin Olli Jokinen společně s bývalým českým reprezentačním brankářem Tomášem Vokounem. V projektu fun…