Teemu Fin

Vztahuje se k

Portugalská rallye v cíli: Neuville vyhrál a vede MS

17:27 » AUTO.cz
Belgičan Thierry Neuville vyhrál poprvé v kariéře Portugalskou rallye. Zásluhou bodového zisku na jihu Evropy se dostal na první místo v šampionátu před Francouze Sebatiena Ogiera, který v Portugalsku již první den havaroval.

Neuville využil Ogierovy bouračky, vyhrál Portugalskou rallye a vede MS

17:16 » iSport.cz
Belgický pilot týmu Hyundai Thierry Neuville vyhrál Portugalskou rallye a v čele MS vystřídal Francouze Sébastiena Ogiera, jenž v pátek havaroval. Vicemistr světa z posledních dvou sezon si připsal po únorovém triumfu ve Švédsku druhé letošní vítě...

Neuville vyhrál Portugalskou rallye a sesadil z čela šampionátu Ogiera

15:39 » Aktuálně.cz
Devětadvacetiletý Thierry Neuville se dostal do čela Portugalské rallye v pátek odpoledne v první etapě a vedení už nepustil.

Neuville ovládl Portugalskou rallye a dostal se do čela šampionátu

15:15 » ČT sport
Thierry Neuville nejenže vyhrál Portugalskou rallye, ale díky tomu také v čele MS vystřídal Francouze Sébastiena Ogiera, jenž v pátek havaroval. Vicemistr světa z posledních dvou sezon si připsal po únorovém triumfu ve Švédsku druhé letošní vítězs...

Neuville vyhrál Portugalskou rallye a vede MS

Matosinhos (Portugalsko) - Belgický pilot týmu Hyundai Thierry Neuville vyhrál Portugalskou rallye a v čele MS vystřídal Francouze Sébastiena Ogiera, jenž v pátek havaroval. Vicemistr světa...

V Monaku odstartuje nový ročník MS

23.ledna » eWRC.cz
Ve čtvrtek večer v luxusním prostředí Monte Carla posádky odstartují cestu do Gapu, během které v noci absolvují dvojici náročných testů.

Hvězdy, show, akce i havárie na Setkání mistrů

25.listopadu » RallyZone.cz
Šestnáctý ročník motoristické show Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové nabídl všechna lákadla, která diváci v motorsportu hledají.

Hvězdy, show, akce i havárie na Setkání mistrů

21.listopadu » Autosport.cz
Již šestnáctý ročník Global Assistance Setkání mistrů se uskutečnil v sobotu 18. listopadu na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Více než šest tisíc diváků se po dva dny těšilo z pestré směsice závodní techniky, kterou reprezentovali zástupci z ral...

Hvězdy, show, akce i havárie na Setkání mistrů

20.listopadu » I-Motorsport.cz
Šestnáctý ročník motoristické show Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové nabídl všechna lákadla, která diváci v motorsportu hledají.

Hvězdy, show, akce i havárie na Setkání mistrů

19.listopadu » eWRC.cz
Na Setkání mistrů se bude 18. listopadu závodit, ale diváci se mohou těšit na špičkové jezdce a techniku i v doprovodných programech.

Katalánská rallye po 1. dnu: Mikkelsen vede těsně

6.října » AUTO.cz
Čerstvá posila továrního týmu Hyundai Andreas Mikkelsen vede po prvním dnu Katalánskou rallye, jedenáctý podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Posádky vozů značky ŠKODA chtějí na Švédské rally pokračovat v úspěšném kurzu

8.února » sportovnilisty.cz
S oceněním pro švédského sportovce roku v motorsportu nastupuje tovární posádka ŠKODA Pontus Tidemand/Jonas Andersson do boje o vítězství na svém domácím podniku ve FIA Mistrovství světa v rally (WRC 2). Od čtvrtka 9. února do neděle 12. února 201...

Tato informační stránka o Teemu Fin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Teemu Fin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes