Teemu Fin

Related to

Tänak pár set metrů před vyjel mimo trať, Italskou rallye tak vyhrál Sordo

17.June » Aktuálně.cz
Španělský jezdec Dani Sordo vyhrál Italskou rallye poté, co suverénní lídr Ott Tänak z Estonska v závěrečné rychlostní zkoušce skončil mimo trať.

Tänak v koncovce Italské rallye přišel o triumf, vyhrál Sordo

16.June » ČeskéNoviny.cz
Alghero (Itálie) - Španělský jezdec Dani Sordo vyhrál Italskou rallye poté, co suverénní lídr Ott Tänak z Estonska v závěrečné rychlostní zkoušce skončil mimo trať a klesl na páté...

Tänak v koncovce Italské rallye přišel o vítězství, vyhrál Sordo

16.June » iDNES.cz
Španělský jezdec Dani Sordo vyhrál Italskou rallye poté, co suverénní lídr Ott Tänak z Estonska v závěrečné rychlostní zkoušce skončil mimo trať a klesl na páté místo. Tänakovi po triumfech v Chile a Portugalsku proteklo mezi prsty třetí vítězství...

Rallye Sardinie po 1. dnu: Vede Sordó, Kopecký těsně druhý ve WRC 2 Pro

14.June » AUTO.cz
Španěl Daniel Sordó (Hyundai i20 Coupé WRC) vede po první dnu italsku Rallye Sardinia, osmý podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Portugalská rallye po 1. dnu: Toyoty vládnou, Loeb je ze hry

31.May » AUTO.cz
Estonec Ott Tänak (Toyota Yaris WRC) vede po prvním dnu Portugalskou rallye, šestý podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Mexická rallye, 2. etapa: Pomohli Ogierovi pořadatelé?

10.March » AUTO.cz
Obhájce titulu Francouz Sébastien Ogier vede po dvou dnech Mexickou rallye, která je třetím podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích. Vedoucí jezdec aktuální pořadí MS Estonec Ott Tänak (Toyta Yaris WRC) je zatím na třetím místě.

Tato informační stránka o Teemu Fin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Teemu Fin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes