Martin Fletcher

Related to

Larkin Poe představují videoklip k singlu Back Down South – svou poctu americkému Jihu

Americké sesterské duo Larkin Poe vydalo před měsícem nové studiové album Self Made Man. Nyní... The post Larkin Poe představují videoklip k singlu Back Down South – svou poctu americkému Jihu appeared first on PeopleTogether .

Zimní stadion v Náchodě nabízí využití již v červenci

Od 1. 7. 2020 je znovu otevřen zimní stadion v Náchodě a ledová plocha připravena... The post Zimní stadion v Náchodě nabízí využití již v červenci appeared first on PeopleTogether .

Vysvědčení v kapse, s námi v Tongu bav se!

S výše uvedeným podtitulem si připravil TONGO rodinný zábavní park v Hradci Králové na 30.... The post Vysvědčení v kapse, s námi v Tongu bav se! appeared first on PeopleTogether .

Senior taxi jezdí dál! V červenci si přijďte pro novou průkazku!

7.July » PeopleTogether
Zanedlouho uplyne rok, během kterého po městě vozí náchodské občany starší 65 let a držitele... The post Senior taxi jezdí dál! V červenci si přijďte pro novou průkazku! appeared first on PeopleTogether .

Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0

5.July » PeopleTogether
V rámci 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítali fotbalisté Hradce Králové mužstvo z Ústí nad Labem.... The post Votroci porazili těsně Ústí nad Labem 1:0 appeared first on PeopleTogether .

Příprava důchodové reformy pokračuje. Komise jednala o úpravách potřebné doby pojištění pro nárok na penzi

4.July » PeopleTogether
Ministerstvo práce a sociálních věcí pokračuje bez přerušení na přípravě důchodové reformy. Návrh zásadních změn... The post Příprava důchodové reformy pokračuje. Komise jednala o úpravách potřebné doby pojištění pro nárok na penzi appeared first ...

Madagaskar plný mláďat. Ve zbrusu novém pavilonu můžete obdivovat malé tenkozobce, vzácné čírky, chameleony i miniaturní poloop

4.July » PeopleTogether
Ošetřovatelé se radují z mláďat u řady neobvyklých druhů. Doslova babyboom vtrhl do úplně nové... The post Madagaskar plný mláďat. Ve zbrusu novém pavilonu můžete obdivovat malé tenkozobce, vzácné čírky, chameleony i miniaturní poloopice makie app...

Krajské kulturní organizace získaly dotaci na činnost

4.July » PeopleTogether
Královéhradecký kraj přijal dotaci ministerstva kultury ve výši 1,15 milionu korun na podporu činnosti krajských... The post Krajské kulturní organizace získaly dotaci na činnost appeared first on PeopleTogether .

Týnská literární kavárna v Praze zažila výbornou malířskou performance Vladimíra Kiseljova za hudebního doprovodu vynikajícího

3.July » PeopleTogether
Malíř a performer Vladimír Kiseljov za hudebního doprovodu cellisty Eduarda Šístka namaloval na tomto koncertě... The post Týnská literární kavárna v Praze zažila výbornou malířskou performance Vladimíra Kiseljova za hudebního doprovodu vynikající...

Královéhradecký kraj obnovuje a rozšiřuje železniční spojení do Polska

3.July » PeopleTogether
Sezonní vlaky, které propojují česko-polské příhraničí, se již několik let těší velké oblibě turistů z... The post Královéhradecký kraj obnovuje a rozšiřuje železniční spojení do Polska appeared first on PeopleTogether .

Problematika toulavých koček v Náchodě má řešení

2.July » PeopleTogether
Problematika toulavých koček v posledních měsících stále více rezonuje nejen mezi milovníky těchto zvířat. Ti dlouhodobě... The post Problematika toulavých koček v Náchodě má řešení appeared first on PeopleTogether .

Kraj podporuje probouzející se kulturu, vydal brožuru s tipy na léto

2.July » PeopleTogether
Královéhradecký kraj na podporu kultury, kterou citelně zasáhly vládní opatření proti šíření koronaviru, vydal informační... The post Kraj podporuje probouzející se kulturu, vydal brožuru s tipy na léto appeared first on PeopleTogether .
Michaela Dolinová - Česká herečka, zpěvačka a moderátorka
Jan Vokál - Český římskokatolický biskup
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Martin Fletcher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Fletcher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes