15
new stories - click to show

Šárka Fofoňková

Related to

RECENZE – Víš, kdo se dívá?

2.December » Kritiky.cz
Autorka: Catherine Ryan HowardováPřeklad: Petr KotoušNakladatelství: CosmopolisRok vydání v ČR: 2020Počet stran: 360ISBN: 978-80-271-2577-7Anotace:PŘEHRÁTJe noc a Andrew, manažer rezortu Chaty Shanamore, sleduje skrytou kamerou svého jediného host...

Jak pečovat o pleť v zimním období

2.December » Magazín.cz
Zvýšená péče o pleť v chladném období je velice důležitá, protože je naše pokožka v této době vystavována vysoké zátěži.

Kouzelná místa vedoucí k dosažení rozkoše

27.November » Magazín.cz
Erotogenní zóny jsou nám všeobecně známé, ovšem u každého z nás se mohou tato pověstná místečka lišit. Co může vzrušovat jednoho, může zanechat druhého naprosto chladným.

Mrazivé večery ve společnosti stejně mrazivých thrillerů

25.November » Magazín.cz
Dlouhé zimní večery víc než kdy jindy lákají ke čtení. Pokud máte rádi napínavé příběhy, potom je tento článek s knižními tipy určen právě pro vás.

RECENZE – Příběh: Kniha bílá

7.November » Kritiky.cz
Autorka: D. D. GabrováIlustrace: J.A.D. a D. D. GabrováRok vydání: 2019Počet stran: 326ISBN: 978-80-270-6006-1Anotace:Román Příběh líčí důvěrným a zároveň velmi prostým způsobem životní peripetie ženy z generace Husákových dětí, se všemi jejími vz...

Zázrak jménem opunciový olej

22.October » Magazín.cz
Opunciový olej je nejvzácnějším a nejdražším olejem na světě. Je to doslova kosmetický poklad a zná ho a miluje většina žen, které se již potýkají se známkami stárnutí.

Omlazení intimních partií vylepší milostný život a vyřeší problémy s inkontinencí

18.October » Magazín.cz
Zatímco úpravy prsou se dnes berou již jako úplně běžný zákrok, omlazení ženského genitálu, ať už z hlediska estetického či zdravotního, je přece jenom ještě tak trochu tabu.

Porodní tábor utrpení a smrti v Dětřichově u Moravské Třebové

17.October » Magazín.cz
Jak se z původně plánovaných ubytoven pro dělníky stalo místo opravdového lidského neštěstí a neskutečného utrpení...

Pitahaya aneb pusťte si do svého jídelníčku draka

5.October » Magazín.cz
Pitahaya neboli také dračí ovoce se řadí mezi exotické plody, které v prvé řadě zaujmou zvláštním vzhledem. Slupka pitahayi totiž připomíná dračí kůži, odtud tedy přízvisko dračí ovoce.

Oslavte se svým mazlíčkem Mezinárodní den zvířat

4.October » Magazín.cz
Milujete zvířátka a vůbec jste nevěděli, že 4. října slaví svůj velký svátek? Ano, Mezinárodní den zvířat existuje a traduje se již několik desítek let.

S Nuru masáží se stanete královnou pánských ložnic

29.September » Magazín.cz
Co bylo ještě donedávna záležitostí profesionálních salónů, můžete nyní vyzkoušet v pohodlí vaší ložnice. Nuru masáž zcela jistě posune váš intimní život na vyšší úroveň a zintenzivní váš společný prožitek.

Léčba gastroschízy má dobré prognózy, interrupci zvažujte až v krajním případě

28.September » Magazín.cz
Gastroschíza je vážná vrozená vada novorozenců, nicméně se dá po porodu chirurgicky řešit. Nenechte se proto vystrašit a přinutit k předčasnému ukončení těhotenství.

Tato informační stránka o Šárka Fofoňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Fofoňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes