Stephane Lefebvre Francouz

Vztahuje se k

Rallye Sardinie po 2. dnu: Bitva o sekundy

9.června » AUTO.cz
Obhájce titulu Sebastien Ogier (Ford Fiesta WRC) vede i po druhém dnu Rallye Sardinie, která je sedmým podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích. Pouhé 3,9 sekundy je za ním vedoucí muž MS Belgičan Thierry Neuville (Hyundai i20 Coupé W...

Portugalská rallye, 2. etapa: Bude mít Neuville radost?

19.května » AUTO.cz
Belgičan Thierry Neuville (Hyundai i20 WRC) drží první příčku i po druhém dnu Portugalské rallye, která je šestým podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Portugalská rallye, 2. etapa: Bude Neuville slavit?

19.května » AUTO.cz
Belgičan Thierry Neuville (Hyundai i20 WRC) drží první příčku i po druhém dnu Portugalské rallye, která je šestým podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích.

Katalánská rallye: Dva povrchy

5.října » AUTO.cz
Jedenáctý podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích se jmenuje Katalánská rallye a je jediná v letošním seriálu kde se budou střídat dva povrchy šotolina a asfalt.

Německá rallye: Kdo půjde do trháku?

17.srpna » AUTO.cz
Desátý podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích, kterou je Německá rallye, bude pokračováním souboje mezi Thierry Neuvillem (Hyundai) z Belgie a Francouzem Sebastienem Ogierem (Ford). Bitva má ještě pikantnější náboj než předtím ve Finsku.

Rallye Korsika: Přibude čtvrtý vítěz?

6.dubna » AUTO.cz
Klasická asfaltová rallye s největším množstvím zatáček, které kdy může podnik mistrovství světa nabídnout. To je Korsika, která startuje v pátek dopoledne a je čtvrtým zastavením letošního šampionátu.
Monte Carlo - Jedna ze čtyř částí Monackého knížectví

Tato informační stránka o Stephane Lefebvre Francouz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stephane Lefebvre Francouz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes