Jaromír Tarabus

Vztahuje se k

Reportáž: Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018

5.července » Auto Journal
O uplynulém víkendu 15 a 16. června se český šampionát vrátil zpět na Moravu a to do okolí Hustopečí, kde se konal další ročník tamní, stále oblíbenější soutěže Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018. Harmonogram soutěže vycházel z obvyklého schéma...

Jakeš a Machů před Bohemia rally

28.června » eWRC.cz
Obklopeni šestnáctkou vozů R5 vyrazí se startovním číslem 11 a Škodou Fabia S2000 do Rally Bohemia Mirek Jakeš a Petr Machů.

Jakeš a Machů před Bohemia rally

28.června » Autosport.cz
Obklopeni šestnáctkou vozů R5 vyrazí se startovním číslem 11 a osvědčenou Škodou Fabia S2000, připravovanou týmem Vančík Motorsport, do letošního ročníku Rally Bohemia Mirek Jakeš a Petr Machů.

Rallye Hustopeče v cíli: Kopeckého výhra č. 21

16.června » AUTO.cz
Obhájce titul a lídr českého šampionátu Jan Kopecký z továrního týmu Škoda Motorsport vyhrál Agrotec Petronas Rallye. Jednalo se o čtvrtý podnik mistrovství republiky v automobilových soutěžích, který byl také součásti slovenského šampionátu.

Rallye Hustopeče: Kopecký vyhrává všechno

16.června » AUTO.cz
Obhájce titul a lídr českého šampionátu Jan Kopecký (Škoda Fabia R5) z továrního týmu Škoda Motorsport vede suverénně Agrotec Petronas Rallye, která je čtvrtým podnikem mistrovství republiky v automobilových soutěžích.

Kopecký míří v Hustopečích za sedmým triumfem, o druhé místo je boj

16.června » iDNES.cz
Jan Kopecký v pátek rázně vykročil za sedmým triumfem na Rallye Hustopeče. Tovární jezdec Škody vyhrál všech šest rychlostních zkoušek první etapy čtvrtého závodu seriálu mistrovství republiky v automobilových soutěžích a plní tak roli hlavního fa...

FOTO: Kopecký přepsal historii Rallye Šumava Klatovy

22.dubna » Deník.cz
Do dějin klatovské rallye Šumava se v jejím 53. ročníku zapsal tovární jezdec týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký, kterému se se spolujezdcem Pavlem Dreslerem podařilo vyhrát „Šumavu“ jako prvnímu jezdci už popáté, z toho čtyřikrát v řadě.

Rallye Šumava v cíli: Kopecký je tady rekordmanem

21.dubna » AUTO.cz
Jezdec továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký (Škoda Fabia R5) vyhrál 53. ročník Rallye Šumava Klatovy. Zvítězil zde popáté, co je nejvyšší počet vítězství v historii legendární české soutěže.

Rallye Šumava po 1. dnu: Kopecký v noci kraloval

21.dubna » AUTO.cz
Jezdec továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký (Škoda Fabia R5) pokračuje ve svém neuvěřitelném tažení českými soutěžemi.

Pohled do historie loňského ročníku Kopné

4.dubna » Autosportfoto.sk
Rallysprint Kopná se vrátil v loňském roce po dvouleté odmlce do kalendáře jednodenních sprintů pod názvem AGEUS Rallysprint 2017.

Jak to na Kopné bylo vloni ?

4.dubna » Motormix
Za předchozích třiadvacet odjetých ročníků se mezi vítěze zapsala řada jmen, byli to například Enrico Bertone, Stanislav Chovanec, Tomáš Vojtěch, Štěpán Vojtěch, Jan Kopecký, Václav Pech, Roman Kresta, Jaromír Tarabus, Roman Odložil

Pohled do historie loňského ročníku Kopné

4.dubna » Autosport.cz
Rallysprint Kopná se vrátil v loňském roce po dvouleté odmlce do kalendáře jednodenních sprintů pod názvem Ageus Rallysprint 2017. Rallysprint Kopná je neodmyslitelně spjat od prvního ročníku s motoristickou rodinou Minaříků. V roce 1993 nikoho ne...

Tato informační stránka o Jaromír Tarabus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Tarabus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes