Martin Březík

Related to

Výstava závodních speciálů Barum Czech Rally ZlínU

14.August » www.kudyznudy.cz
Na jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín si fanoušci motorismu musí počkat až do příštího roku. Malou připomínku oblíbené akce ale mohou navštívit ve Zlatém jablku i teď. Od 14. do 23. srpna zde proběhne výstava.

Martin Březík: „Na Adama jsem hrdý, ale v jednom autě bychom být nemohli.“

14.June » RallyZone.cz
Sezóna 2019 se Martinu Březíkovi náramně povedla. Na jejím konci obsadil v absolutní klasifikaci MČR v rally šestou příčku. Plány do letošního roku významně zkřížila pandemie koronaviru a Martin ve zbytku sezóny, pokud nějaký bude, bude na startu ...

Mirek Jakeš i Martin Březík opět ve společném týmu.

18.March » Motormix
V sezoně 2019 se obě posádky SAMOHÝL ŠKODA Teamu umístily v první osmičce absolutního pořadí domácího šampionátu, letos se pak na přední příčky tabulky mistrovství ČR chce posunout především dvojice Mirek Jakeš a Petr Machů.

Tituly pro jezdce Hankook Drivers Rally Trophy!

8.January » eWRC.cz
Celkem bylo v Hankook Drivers Rally Trophy 2019 klasifikováno více než sedmdesát posádek, tedy o dvacet posádek více, než loni.

Adam Březík na Mikuláši se Škodou Fabií R5

19.November » RallyZone.cz
Je to necelý měsíc zpátky, co se Adam Březík stal mistrem Rallysprint série 2019. A jako odměnu za skvělý výkon po celou sezonu dostal mladý jezdec možnost zazávodit si s Škodou Fabií R5. Ostrý start se uskuteční v sobotu 30. listopadu, při Mikulá...

Traiva Rallycup Kopřivnice VIII 2019 – video Aleš Trhlík

14.November » eWRC.cz
Snad jakoby počasí chtělo zúčastněným vynahradit letní pauzu, i druhý podzimní závod provázely podmínky par excellence.

PARTR – SEV.EN COMMODITIES Rally Vsetín 2019 před uzávěrkou

22.October » I-Motorsport.cz
Půlnoc ze středy na čtvrtek definitivně uzavře možnost přihlásit se ke startu v 16. ročníku PARTR – SEV.EN COMMODITIES Rally Vsetín 2019.

Uzávěrka přihlášek XVI. ročníku Rally Vsetín se blíží

15.October » eWRC.cz
Půlnoc ze středy na čtvrtek definitivně uzavře možnost přihlásit se ke startu v 16. ročníku Partr – Sev.en Commondities Rally Vsetín 2019.

Kostka zůstal na Barum rally pod pódiem, uspěli i další jezdci z kraje

20.August » 24zpravy.com
Vısledky letošního 49. ročníku tento předpoklad potvrdily. Do elitní desítky se prosadili čtyři závodníci ze Zlínského kraje, v nejlepší patnáctce jich bylo sedm.„Kdo Barumku nezná, může na to hodně doplatit," potvrdil Tomáš Kostka, kterı dojel..

Kostka zůstal na Barum rally pod pódiem, uspěli i další jezdci z kraje

20.August » iDNES.cz
Pokud chce závodník uspět na automobilové soutěži Barum rally, potřebuje nejenom velkou rychlost, ale také chytrost. Musí vědět, kdy má ubrat plyn, aby zůstal na trati. A kdo jiný by to měl vědět lépe než piloti z regionu, kteří zdejší cesty znají...

Tato informační stránka o Martin Březík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Březík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes