Martin Frei

Vztahuje se k

Audi přišla s vozem, který řidiče ekologicky vychovává, snižuje emise a navíc umí šetřit palivo

27.října » Český rozhlas
Výpadek motoru za jízdy třeba někde na dálnici je strašák pro spoustu řidičů. Systém, který vyvinuli v německém Ingolstadtu, vypíná a zapíná motor naschvál, aby ušetřil palivo i emise. Vývojáři tak reagují na stále přísnější emisní limity.

Vše o katalyzátorech: Víte, jaké „bandasky“ máte ve svém autě a proč?

27.října » AUTO.cz
Auta bez katalyzátoru patří minulosti. V dnešních vozech už je ale složitých chemických továren a emisního příslušenství tolik, že se v nich přestáváme orientovat. Víte, jaké „bandasky“ máte ve svém autě a proč?

Galerie U Bílého jednorožce zve na přednášku z cyklu Dialogy s historií

18.října » Novinky.cz
V pátek 19. října v 18.00 hodin proběhne v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech přednáška a beseda z cyklu Dialogy s historií s Rusina Frei architekti na téma Jak přiblížit město k jeho řece, řeku k lidem?. Autorkou pásma přednášek je architekt...

Koroze zánovních aut je hrozbou: Bez prevence se neobejdete! Kde rez hrozí nejvíce?

22.září » AUTO.cz
Rez nejčastěji vidíme na ojetých autech a přisuzujeme ji stáří. Ve skutečnosti zhoubné procesy začínají už první den po výrobě a neplatí na ně nic než účinná prevence. Jenže s ní nikdo nechce začít včas.

Jízdní dojmy s VW e-Crafter: Tady jsou baterky na správném místě!

15.září » AUTO.cz
Na cestu do Chorvatska není elektromobil nejšikovnější. Ale dodávka pro městské kurýry, to je něco jiného. Šance se jako první chopí Volkswagen.

Proč nejsou nová auta? Od zaří navíc nebudou už ani skladovky...

1.září » AUTO.cz
Objednávání i dodávky nových aut u některých značek váznou, přitom se blíží první září, od kdy už nebude možné vyprodávat dosavadní zásoby. Co se vlastně stalo a jak dlouho to bude trvat?

Kde jsou nová auta? Některé modely nepůjdou objednat měsíce. Kvůli emisím

11.srpna » AUTO.cz
S přísnějšími emisemi dopadlo na automobilky tolik nových povinností, že je nestačí plnit. O to výhodněji vyjdou skladová auta.

Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG na konci dlouhodobého testu. Dobrý společník s několika mouchami

21.července » AUTO.cz
Ne obvyklý rok, hned dva a půl roku trval dlouhodobý test Volkswagenu Touran. Žilo se nám s ním dobře, snadno a velmi prakticky. Pár much se také našlo – i proto, že na jejich hledání bylo tolik času.

Jízdní dojmy s Mitsubishi Outlander PHEV: Co se změnilo s faceliftem?

14.července » AUTO.cz
Mitsubishi se nadechuje k lepším časům. Outlanderu naordinovalo další změny, které jsme vyzkoušeli na inovované hybridní verzi.

Facelift Mercedesu třídy C: Hloubkovou operaci navenek nepoznáte!

7.července » AUTO.cz
Třída C omládla, rozdíly v náraznících a optice světel ale pozná jen znalec. Změny pod povrchem jsou důležitější: nové diesely, benzinové výfukové filtry i elektrifikace.

Benzin a nafta neustále zdražují. Je zemní plyn (CNG) řešením?

23.června » AUTO.cz
Modely na CNG u nás zaznamenaly váhavý rozjezd. Nyní přichází jejich chvíle, pomůžou automobilkám dostat se z bryndy s emisemi. Nás přitom může těšit nízká daň a levné palivo.

Tato informační stránka o Martin Frei zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Frei" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes