Martin Frei

Vztahuje se k

Jízdní dojmy s VW e-Crafter: Tady jsou baterky na správném místě!

15.září » AUTO.cz
Na cestu do Chorvatska není elektromobil nejšikovnější. Ale dodávka pro městské kurýry, to je něco jiného. Šance se jako první chopí Volkswagen.

Proč nejsou nová auta? Od zaří navíc nebudou už ani skladovky...

1.září » AUTO.cz
Objednávání i dodávky nových aut u některých značek váznou, přitom se blíží první září, od kdy už nebude možné vyprodávat dosavadní zásoby. Co se vlastně stalo a jak dlouho to bude trvat?

Kde jsou nová auta? Některé modely nepůjdou objednat měsíce. Kvůli emisím

11.srpna » AUTO.cz
S přísnějšími emisemi dopadlo na automobilky tolik nových povinností, že je nestačí plnit. O to výhodněji vyjdou skladová auta.

Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG na konci dlouhodobého testu. Dobrý společník s několika mouchami

21.července » AUTO.cz
Ne obvyklý rok, hned dva a půl roku trval dlouhodobý test Volkswagenu Touran. Žilo se nám s ním dobře, snadno a velmi prakticky. Pár much se také našlo – i proto, že na jejich hledání bylo tolik času.

Jízdní dojmy s Mitsubishi Outlander PHEV: Co se změnilo s faceliftem?

14.července » AUTO.cz
Mitsubishi se nadechuje k lepším časům. Outlanderu naordinovalo další změny, které jsme vyzkoušeli na inovované hybridní verzi.

Facelift Mercedesu třídy C: Hloubkovou operaci navenek nepoznáte!

7.července » AUTO.cz
Třída C omládla, rozdíly v náraznících a optice světel ale pozná jen znalec. Změny pod povrchem jsou důležitější: nové diesely, benzinové výfukové filtry i elektrifikace.

Benzin a nafta neustále zdražují. Je zemní plyn (CNG) řešením?

23.června » AUTO.cz
Modely na CNG u nás zaznamenaly váhavý rozjezd. Nyní přichází jejich chvíle, pomůžou automobilkám dostat se z bryndy s emisemi. Nás přitom může těšit nízká daň a levné palivo.

Ford Fiesta 1.0 EcoBoost vs. Volkswagen Polo 1.0 TSI – Kapesní bundesliga

8.června » AUTO.cz
Dva němečtí klasikové třídy malých vozů soupeří přes čtyřicet let. Teď si to poprvé rozdají nedávno omlazené manšafty vyzbrojené tříválcovými motůrky.

Závod vodíkových autíček: Proč nestačila dráha?

24.dubna » AUTO.cz
Ve vstupní hale stavební fakulty ČVUT v Dejvicích je živo. Hlahol bezmála stovky pubertálních výrostků se míchá se svištivým bzučením dvanácti aut na dálkové ovládání, která se docela zostra míhají po závodním oválu rozestavěném přes celou halu.

Vodíkový pohon automobilů: Nechceme lithium, chceme vodík

21.dubna » AUTO.cz
Konec nářků nad omezeným dojezdem a zdlouhavým nabíjením elektromobilů. Vodíkový pohon, který nabídne mnohem víc komfortu i užitku, ztrácí nádech sci-fi. Jeho nástup do osobních aut už nikdo nezadrží.

Chystají se drastické poplatky na stará auta: Kterých modelů se budou týkat?

29.března » info.cz
Vláda zvažuje uvalení drastických daní na starší auta. Životnímu prostředí ovšem další poplatky nepomůžou. Místo toho jen zhorší dnešní stav, kdy motoristé platí na ostatní.

Tato informační stránka o Martin Frei zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Frei" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes