Martin Frei

Vztahuje se k

Jízdní dojmy se Škodou Kodiaq GT: Čínský dvojník

9.prosince » AUTO.cz
Škodovka v poslední době dělá tolik povedených aut, že je ani nemá kde vyrábět. Na svezení Kodiaqem GT jsme museli vyrazit až do Šanghaje.

Dům pro čtyřčlennou rodinu – dřevěná fasáda připomíná staré časy

7.prosince » iMaterialy
Dům pro čtyřčlennou rodinu stojí v bývalé zahrádkářské kolonii. Je to oáza zeleně na průmyslové periferii Prahy, zároveň však blízko stanice metra. Klienti si původně přáli stavbu z betonu, architekti Martin Rusina a Martin Frei se zároveň snažili...

Auta na plyn v hromadných garážích: Proč mají vjezd stále zakázán? A změní se to?

1.prosince » AUTO.cz
Autům na CNG fandíme, jsou dostupná, hospodárná a ekologická. Radost z nich ale kazí zákazy vjezdu do garáží. A kazit budou i nadále. Na obzoru jsou změny, ale ne revoluční.

Audi přišla s vozem, který řidiče ekologicky vychovává, snižuje emise a navíc umí šetřit palivo

27.října » Český rozhlas
Výpadek motoru za jízdy třeba někde na dálnici je strašák pro spoustu řidičů. Systém, který vyvinuli v německém Ingolstadtu, vypíná a zapíná motor naschvál, aby ušetřil palivo i emise. Vývojáři tak reagují na stále přísnější emisní limity.

Vše o katalyzátorech: Víte, jaké „bandasky“ máte ve svém autě a proč?

27.října » AUTO.cz
Auta bez katalyzátoru patří minulosti. V dnešních vozech už je ale složitých chemických továren a emisního příslušenství tolik, že se v nich přestáváme orientovat. Víte, jaké „bandasky“ máte ve svém autě a proč?

Galerie U Bílého jednorožce zve na přednášku z cyklu Dialogy s historií

18.října » Novinky.cz
V pátek 19. října v 18.00 hodin proběhne v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech přednáška a beseda z cyklu Dialogy s historií s Rusina Frei architekti na téma Jak přiblížit město k jeho řece, řeku k lidem?. Autorkou pásma přednášek je architekt...

Koroze zánovních aut je hrozbou: Bez prevence se neobejdete! Kde rez hrozí nejvíce?

22.září » AUTO.cz
Rez nejčastěji vidíme na ojetých autech a přisuzujeme ji stáří. Ve skutečnosti zhoubné procesy začínají už první den po výrobě a neplatí na ně nic než účinná prevence. Jenže s ní nikdo nechce začít včas.

Jízdní dojmy s VW e-Crafter: Tady jsou baterky na správném místě!

15.září » AUTO.cz
Na cestu do Chorvatska není elektromobil nejšikovnější. Ale dodávka pro městské kurýry, to je něco jiného. Šance se jako první chopí Volkswagen.

Proč nejsou nová auta? Od zaří navíc nebudou už ani skladovky...

1.září » AUTO.cz
Objednávání i dodávky nových aut u některých značek váznou, přitom se blíží první září, od kdy už nebude možné vyprodávat dosavadní zásoby. Co se vlastně stalo a jak dlouho to bude trvat?

Kde jsou nová auta? Některé modely nepůjdou objednat měsíce. Kvůli emisím

11.srpna » AUTO.cz
S přísnějšími emisemi dopadlo na automobilky tolik nových povinností, že je nestačí plnit. O to výhodněji vyjdou skladová auta.

Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG na konci dlouhodobého testu. Dobrý společník s několika mouchami

21.července » AUTO.cz
Ne obvyklý rok, hned dva a půl roku trval dlouhodobý test Volkswagenu Touran. Žilo se nám s ním dobře, snadno a velmi prakticky. Pár much se také našlo – i proto, že na jejich hledání bylo tolik času.

Tato informační stránka o Martin Frei zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Frei" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes