Kristýna Frelichová

Vztahuje se k

Modelklub Mělník slaví 70 let své činnosti výstavou v muzeu

6.ledna » prvnizpravy.cz
Chlapi si zase hrajou…to je název výstavy, která zaplní velký sál Regionálního muzea Mělník na přelomu ledna a února 2019.

Mělnické muzeum pořádá speciální programy pro školy

Na výstavě Půjdem spolu do Betléma, která je k vidění ve velkém sále Regionálního muzea Mělník do 6.1.2019, probíhají speciální programy pro školy.

Program pro školy navštíví téměř 2000 dětí!

11.prosince » Mělnický deník
Mělník - Na výstavě Půjdem spolu do Betléma, která je k vidění ve velkém sále Regionálního muzea Mělník do 6. ledna, probíhají speciální programy pro školy.

Jarmark v mělnickém muzeu přilákal stovky návštěvníků

4.prosince » prvnizpravy.cz
Nákup originálních dárků s duší, pozorování šikovných řemeslníků při práci, sváteční setkání s přáteli, či oblíbené rukodělné dílničky pro děti.

Muzejní soutěž zná své vítěze

29.listopadu » Mělnický deník
Mělník - Podzimní soutěž Regionálního muzea Mělník s názvem Cesty tažných ptáků byla určena pro žáky druhého stupně základních škol. Účast byla hojná a zapojili se třídní kolektivy i jednotliví žáci nejen ze škol ve městě.

Mezinárodní den archeologie v Minicích

U příležitosti Mezinárodního dne archeologie pořádalo i letos Regionální muzeum Mělník, p. o. tematickou vycházku, tentokrát do archeologické lokality Minice v Kralupech nad Vltavou.

Muzeum Mělník: Výstava fotografií Jiřího Čermáka

23.září » prvnizpravy.cz
Od minulého čtvrtka je v Regionálním muzeu Mělník k vidění výstava snímků fotografa Jiřího Čermáka s názvem Ohlédnutí.

Mělnické muzeum znovu nabízí pohled na Expo Brusel a životní styl

11.září » Mělnický deník
Mělník - Do konce září je v kavárně Regionálního muzea Mělník k vidění výstava Expo Brusel a životní styl. Jedná se o malou vzpomínku na úspěšnou účast Československa na světové výstavě EXPO v roce 1958 v Bruselu. Muzeum tak reaguje na letošní při...

Na Kokořínsku rostou!

Regionální muzeum Mělník se nezaleklo letošního extrémně suchého počasí a uspořádalo tradiční výstavu hub s programem pro školy.

Mělnické muzeum je nominováno na cenu roku

17.května » Mělnický deník
Mělník – Regionální muzeum v Mělníku netrpělivě očekává dnešní vyhlašování soutěžní ankety o muzeum roku.

V neděli z Mělníka vynesli zimu i když se bránila

19.března » Mělnický deník
Mělník - Na tradiční Vynášení Morany i přes ledový vítr a mráz zavítalo více než sto velkých i malých příznivců starých tradic. Moranu, symbol odcházející zimy pěkně nastrojili, navlékli jí vejdunky a ulitky a za zpěvu a tanců mělnických Folklorní...

Tato informační stránka o Kristýna Frelichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Frelichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes