15
new stories - click to show

Zdenko Frťala

Related to

Zlom v pravý čas: přišly hradecké výhry bez inkasovaných gólů

22.February » iDNES.cz
V prvních pěti zápasech letošní zimy nikoho neporazili a dostali v nich 14 gólů, což je na fotbal nelichotivý průměr skoro tří branek na zápas. Nic povzbudivého jen pár týdnů před startem veledůležité druhé části sezony.

Nejdéle sloužící trenéři v Česku: Rada, Trpišovský i muž bez profilicence

10.February » iSport.cz
Abyste jako trenér mohl odvést tu nejlepší práci, potřebujete čas. A důvěru vedení, která vám umožní tým koncepčně posouvat dopředu. V Česku se k trenérským změnám mnohdy sahá velmi rychle. Jsou ovšem i opačné případy. Kteří kouči slouží v tuzemsk...

Hradečtí fotbalisté zkusí po návratu ze soustředění dva cizince

25.January » iDNES.cz
Tak přece jen se zdá, že by fotbalisté Hradce Králové mohli jít do jara obhajovat podzimní prvenství ve 2. lize s některými novými hráči.

Určitě v Hradci nebudeme nikoho držet na sílu, upozornil Frťala. Jaké 2 Votroky měl na mysli?

7.January » eFotbal.cz
FNL > Po podzimní části FNL je největším favoritem na postup do první ligy Hradec Králové, který vévodí tabulce. Kouč Votroků Zdenko Frťala přivítal na začátku zimní přípravy na umělém trávníku Malšovickoho stadionu bezmála 30 hráčů a má tedy z če...

Královéhradečtí fotbalisté se pokusí napodobit Pardubice

16.December » Sport.cz
Druhá fotbalová liga se v probíhajícím ročníku hraje podle nového postupového modelu s tím, že pouze první místo v tabulce po skončení sezony by mělo zaručit právo účasti v nejvyšší soutěži. Nejblíž k této metě mají fotbalisté FC Hradec Králové, k...

Výhrou ke koruně podzimního mistra? Hradec se chystá na Varnsdorf

5.December » iDNES.cz
Jde o titul, za který si nic nekoupí a který je asi neradno přeceňovat, natož slavit. Přesto by případná sobotní výhra nad Varnsdorfem v posledním zápase podzimu pro fotbalisty Hradce Králové nesporný význam měla.

Ztráta, která neublížila. Hradec je rád za remízu, přežil několik šanci Dukly

3.December » iDNES.cz
Fotbalisté Hradce Králové v předposledním zápase druholigového podzimu remizovali 1:1 na hřišti pražské Dukly, poslední zápas sehrají v sobotu s Varnsdorfem.

Opět srážka s Prostějovem. Snad jsme si tím peklem prošli, věří v Hradci

30.November » iDNES.cz
Věřili byste, že se takový zápas dá prohrát? Bohužel pro fotbalový Hradec zní odpověď ano. „Něco takového jsem v kariéře nezažil, snad jsme si už prošli peklem,“ konstatoval po utkání s Prostějovem, o kterém je řeč, trenér Zdenko Frťala.

Hradec Králové pádí druhou fotbalovou ligou s rekordními čísly

23.November » iDNES.cz
Definitivně potvrzeno, současná ligová bilance fotbalistů Hradce Králové přepisuje klubové rekordy. Alespoň ty z několika posledních dekád.

Kouč Frťala: Obavy, že někdo bude chybět, máme. Ale nic s tím neuděláme

20.November » iDNES.cz
Připravují téměř kompletní kádr, ale jestli ho budou mít k dispozici po hektický závěr podzimu, s jistotou nevědí. Budou to vědět až v průběhu pátku, až dostanou výsledky testů na koronavir. Přesto kouč hradeckých fotbalistů Zdenko Frťala před sob...

Příjemný restart hradeckého druholigového lídra: výhra a ztráty rivalů

9.November » iDNES.cz
Přes měsíc museli fotbalisté Hradce Králové čekat na zlepšení druholigové nálady. Když se konečně druhá liga o víkendu po koronavirové pauze rozjela, tak to pro jejího hradeckého lídra dopadlo snad nejlépe, jak mohlo.

Hradecký kouč Frťala: Vzhledem k situaci jsou všichni soupeři nečitelní.

6.November » iDNES.cz
Že ještě ve čtvrtek vpodvečer, nějakých 48 hodin před možným výkopem, trenér hradeckých fotbalistů Zdenko Frťala nevěděl, zda se zítra v Třinci opravdu bude hrát? Za normálních okolností nepředstavitelnou záležitost bral s pochopením. Druholigový ...

Tato informační stránka o Zdenko Frťala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdenko Frťala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes