Petr Kozák

Vztahuje se k

Něžné dámy budou mít v litvínovském divadle derniéru

4.dubna » e-mostecko.cz
Litvínov - V Docela velkém divadle v Litvínově se na čtvrtek 12. dubna chystá derniéra komedie Něžné dámy. Hraje se od 19 hodin. Něžné dámy je komedie o dvou chudých hercích, kterým osud připraví šanci přijít k penězům. Venkovský doktor ujišťuje b...

Mistr a Markéta

25.ledna » Informuji.cz
Adaptace proslulého románu Docela velkého divadla Litvínov. Mystická... | Nový Bor - (2018-01-24 19:00:00 - 2018-01-24 00:00:00)

Čert a Káča

15.listopadu » Informuji.cz
Hrají a zpívají: Kristýna Lišková, Petr Kozák, Petr Erlitz, Kamila... | Třebíč - (2017-12-10 15:00:00 - 2017-12-10 00:00:00)

Psovod Mrazík se psem Qveikem jsou mistry republiky

13.září » Ostrava-Online.cz
KARVINÁ - Moravskoslezští psovodi si připsali další úspěchy, které jsou bezesporu důkazem jejich vynikající práce a připravenosti. Praporčík Aleš Mrazík ze skupiny základních kynologických činností Karviná se stal se svým služebním psem jménem Qve...

Zpravodajský kanál z24 ještě nepožádal o licenci, visí nad ním řada otazníků

21.července » ČRo
Provozovatel stanice se plánuje k posunu projektu vyjádřit v průběhu příštího týdne, uvedl to ve vyjádření pro web Digitální rádio.

Divadlo v zámeckém parku: Něžné dámy

29.května » Jilemnice
Docela velké divadlo Litvínov: Něžné dámy Komedie o dvou chudých hercích, kterým osud připraví šanci přijít k penězům. Venkovský doktor ujišťuje bohatou milionářku o jejím brzkém konci. Ta proto hledá dospělé děti své sestry, aby jim odkázala dva ...

Divadlo v zámeckém parku: Něžné dámy

10.května » Jilemnice
Docela velké divadlo Litvínov: Něžné dámy Komedie o dvou chudých hercích, kterým osud připraví šanci přijít k penězům. Venkovský doktor ujišťuje bohatou milionářku o jejím brzkém konci. Ta proto hledá dospělé děti své sestry, aby jim odkázala dva ...

Může vyšlehat několik dívek najednou. Upletl si totiž pomlázku dlouhou přes osm metrů

Na pomlázky různých velikostí mohli lidé narazit před Velikonoci u prodejců. Například u stánku u rušné silnice byly v nabídce pomlázky dlouhé pouhých dvacet centimetrů, ale i více než tři metry.

Obří pomlázky mají ve Velešíně, ta nová je více než osmimetrová

Velešín - Rok od roku delší pomlázku plete Petr Kozák z Velešína s pomocníky. Ta letošní dosahuje již více než osmi metrů, přesně 835 cm.

OBRAZEM: Živý Betlém vyrostl před oltářem v chrámu sv. Václava

Velešín - Tradiční Živý Betlém paní učitelky Marie Havlové zaplnil v úterý odpoledne kostel sv. Václava ve Velešíně.

Hlučín: Provoz na silnici ve směru na Kozmice je kvůli opravě povrchu omezen

13.října » ParlamentniListy.cz
Silnice I/56 v úseku mezi Hlučínem a Kozmicemi se opravuje. Až do 6. listopadu tam budou silničáři pokládat nový asfaltový povrch. Provoz v tomto úseku je proto omezen.

Tato informační stránka o Petr Kozák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kozák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes