15
new stories - click to show

Janusz Gajos

Related to

RECENZE: Polský seriál Bažina je zpět. A hodně přitvrdil

9.March » PrahaIN.cz
Kdo si na Bažinu zvykl už v roce 2018 a zná osudy jednotlivých postav, bude zklamaný. Nová série, již na konci února vypustil na světlo světa Netflix, totiž poprvé ukázala zbytečnou zaoceánskou produkci.

Jak dnes vypadá Janek ze seriálu Čtyři z tanku a pes? Je mu 84 a bystří by ho stále poznali podle očí

30.January » Dotyk.cz
Psal se rok 1965, kdy Janusz Gajos promoval na Divadelní a filmové akademii v Lonži jako jeden z nejlepších studentů. O pár měsíců později získal hlavní roli velitele tanku „Rudy“ 102. Ta byla nejen příležitostí, ale také prokletím.

Seriál Čtyři z tanku a pes měl reálný předobraz, pes Šarik byl však kradený

28.September » iDNES.cz
Polský televizní seriál Čtyři z tanku a pes měl reálný předobraz a rovněž některé válečné scény měly reálný základ. Seriál byl natočený za komunismu podle stejnojmenné knižní předlohy. Zajímavostí však je to, že byl pes Šarik kradený.

Polský seriál Čtyři z tanku a pes měl reálný předobraz, pes byl ale kradený

27.September » ČeskéNoviny.cz
Varšava - Polský televizní seriál Čtyři z tanku a pes, natočený za komunismu podle stejnojmenné knižní předlohy, měl reálný předobraz a i některé válečné scény měly reálný...

Potkali se u Těšína. Na festivalu Kino na hranici nabídneme Formana i Gajose, říká Martin Novosad

29.July » ČRo
Postavení České televize je výjimečné a měli bychom ho chránit. Když někdo sáhne na svobodu vyrábět pořady pro menšinu, zanikne smysl kultury v mediálním prostředí, říká televizní dramaturg Martin Novosad. Kromě televize se filmu věnuje jako dramatu…

Tato informační stránka o Janusz Gajos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Janusz Gajos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes