15
new stories - click to show

Sergio García

Related to

Joan Mir to dokázal! Ve Valencii získal pro sebe i Suzuki titul mistra světa MotoGP 2020

15.November » AUTO.cz
GP Valencie sice v MotoGP vyhrál Franco Morbidelli po boji s Jackem Millerem, sedmá příčka ale stačila Joanu Mirovi k zisku titulu. V nižších třídách se rozhodne až v Portugalsku.

Moto3: Dlouho vedl Fernandez, nakonec však vítězí Arbolino

15.November » MotoGPSport.cz
Tony Arbolino se v závěru závodu probojoval do čela a zvítězil. Sergio Garcia dorazil do cíle jako druhý. Raul Fernandez vedl velkou část závodu, ale nakonec skončil třetí.

Arbolino zdramatizoval boj o titul šampiona Moto3, ve Valencii vyhrál

15.November » Aktuálně.cz
Italský jezdec Tony Arbolino vyhrál Velkou cenu Valencie v nejslabší motocyklové třídě Moto3 a po prvním vítězství v sezoně zdramatizoval boj o titul.

Moto3: V pátek odpoledne se do čela posunul Masiá

13.November » MotoGPSport.cz
Nejlepší čas druhého pátečního tréninku zaznamenal Jaume Masiá. Následovali Sergio Garcia a Niccolo Antonelli. Filip Salač nebude pokračovat v tomto závodním víkendu z důvodu pádu v prvním tréninku. Český jezdec má zraněný hrudník.

Po Niemannovi si kvůli koronaviru na Masters nezahraje ani García

10.November » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Na konci minulého týdne oznámil Joaquin Niemann, že kvůli pozitivnímu testu na koronavirus zmešká Masters. Včera jej doplnil Španěl Sergio García.

Bývalý vítěz García si letos Masters kvůli koronaviru nezahraje

9.November » Sport.cz
Španělský golfista Sergio García přijde kvůli koronaviru o major Masters, který začne v Augustě ve čtvrtek. Držitel slavného zeleného saka za vítězství v roce 2017 organizátorům oznámil, že měl pozitivní test na covid-19, proto se odhlásil. O Mast...

Salač má druhý nejlepší výsledek sezony, Mir si přiblížil nečekaný titul

8.November » iSport.cz
Filip Salač obsadil deváté místo v motocyklové Velké ceně Evropy ve Valencii a zaznamenal druhý nejlepší výsledek v sezoně Moto3. Pro první vítězství v kariéře si dojel Španěl Raúl Fernández. Závod královské třídy MotoGP vyhrál jiný domácí jezdec ...

Motocyklová VC Evropy 2020: Suzuki má v MotoGP double, vyhrál Joan Mir

8.November » AUTO.cz
Ve Valencii se konala Velká cena Evropy silničních motorek. V kategorii MotoGP vyhrál Joan Mir a posílil své šance na titul. Moto2 dominoval Marco Bezzecchi., Sam Lowes spadl. V Moto3 se poprvé radoval Raúl Fernández.

Moto3: Fernandez si ve Valencii dojel pro svou první výhru

8.November » MotoGPSport.cz
Raul Fernandez už sice několikrát startoval z pole position, ale první výhry se dočkal až dnes. Na podium jej doprovodili Sergio Garcia a Ai Ogura.

Motocyklovová VC Evropy 2020: Lowesův pád zdramatizoval boj o titul v Moto2

Ve Valencii probíhá 13. závod MS silničních motorek, Velká cena Evropy. Kategorii Moto2 dominoval Marco Bezzecchi., Sam Lowes spadl. V Moto3 se poprvé radoval Raúl Fernández.

Tato informační stránka o Sergio García zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sergio García" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes