Helena Geierová

Vztahuje se k

Hokejové Dynamo podpoří nové dárce krve

6.listopadu » prvnizpravy.cz
Hokejové Dynamo opět podpoří dárcovství nejcennější životní tekutiny. Již sedmým rokem se bude konat tradiční podzimní nábor nových dárců krve nazvaný „Daruj krev s pardubickými hokejisty“.

Tři desítky prvodárců přišly na odběr „valentýnské“ krve

17.února » prvnizpravy.cz
Mladé generaci není lhostejný osud druhých, umí podat symbolickou pomocnou ruku. Takové poselství daly letošní Valentýnské odběry krve na transfuzním oddělení Pardubické nemocnice.

Hokejové Dynamo podpoří nábor dárců krve v Pardubické nemocnice

8.listopadu » pardubickénovinky.cz
Pomoci druhému. A za „odměnu“ vyrazit na extraligový zápas hokejového Dynama. Takovou možnost má každý zájemce starší osmnácti let a v dobrém zdravotním stavu na transfuzním oddělení Pardubické nemocnice.

Dynamo podpoří nábor dárců krve v Pardubické nemocnici

7.listopadu » HC Dynamo Pardubice
Jan Hrabal - PARDUBICE — Pomoci druhému. A za „odměnu“ vyrazit na extraligový zápas hokejového Dynama. Takovou možnost má každý zájemce starší osmnácti let a v dobrém zdravotním stavu na transfuzním oddělení Pardubické nemocnice. Ve čtvrtek 9. lis...

Valentýn přilákal šestnáct prvodárců krve

16.února » Orlický deník
Ústí nad Orlicí, Pardubice – Na hematologicko-transfuz-ním oddělení Orlickoústecké nemocnice se v pátek uskutečnil jubilejní 10. ročník akce „Kdo miluje, daruje krev". O darování krve byl velký zájem. Na odběry přišlo celkem 72 dárců, z toho bylo ...
Miluše Horská - politik
Petr Šilar - Politik - KDU-ČSL
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Helena Geierová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Geierová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes