15
new stories - click to show

Vladimír Grebennikov

Related to

Fotbalová liga na O2 TV: studio s virtuální realitou i nová moderátorka

24.July » iDNES.cz
Hned několik novinek si přichystala stanice O2 TV Sport pro tuto sezonu nejvyšší české fotbalové ligy. Tou nejvýraznější je multifunkční televizní studio. Změny se však dotknou i vysílacího formátu, který má být atraktivnější.

Moderní design, velké LED panely i virtuální realita. Stanice O2 TV Sport představuje nové studio

22.July » FotbalPortal.cz
K sobotnímu startu FORTUNA:LIGY si stanice O2 TV Sport připravila celou řadu novinek. Tou největší bude multifunkční televizní studio, které divákům nabídne špičkové technologie včetně velkých LED zobrazovacích panelů i rozšířené a virtuální reality…

Stanice O2 TV Sport představuje nové studio

21.July » Parabola.cz
K sobotnímu startu FORTUNA:LIGY si stanice O2 TV Sport připravila celou řadu novinek. Tou největší bude multifunkční televizní studio, které divákům nabídne špičkové technologie včetně velkých LED zobrazovacích panelů i rozšířené a virtuální reality.

Made in Eden: O2 TV Sport nasazuje unikátní dokument o fotbalové Slavii v Lize mistrů

10.April » FotbalPortal.cz
Další novinkou z vlastní tvorby stanice O2 TV Sport bude jedinečný sedmidílný dokument s názvem Made in Eden. Ten připomene nezapomenutelnou cestu Slavie Praha ve fotbalové Lize mistrů UEFA. Fanoušci se mohou těšit na nové příběhy, emoce, exkluzivní…

Unikátní dokument o českém šampionovi v LM se rodil z desítek hodin materiálů...

6.April » eFotbal.cz
Liga mistrů > Další novinkou z vlastní tvorby stanice O2 TV Sport bude jedinečný sedmidílný dokument s názvem "Made in Eden". Ten připomene nezapomenutelnou cestu Slavie Praha ve fotbalové Lize mistrů UEFA.

LIGA NARUBY: pokropený reportér na Letné a minecraft v Teplicích

22.August » iSport.cz
V žádné sestavě kola ho nenajdete, přesto byl Vladimir Grebennikov jednou z nejvýraznějších postav ligového víkendu. Reportér stanice O2 TV Sport byl během živého vstupu před zápasem Sparty s Baníkem pokropen vodou spolu s letenským trávníkem, ale n…

O2 TV láká na novou sezonu FORTUNA:LIGY. Nabídne přes 240 přenosů, zábavnou show i multimdimenzi

14.July » ČRo
Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal odvysílají z nového ročníku FORTUNA:LIGY přes 240 exkluzivních přímých přenosů. Jedno utkání zprostředkovala i ČT Sport.

240 přenosů z Fortuna Ligy na O2 TV

11.July » Parabola.cz
Sportovní kanály O2 TV Sport a O2 TV Fotbal odvysílají z nového ročníku nejvyšší domácí fotbalové soutěže Fortuna Liga přes 240 exkluzivních přímých přenosů. O2 TV tak přinese všechny zápasy od prvních kol až po závěrečnou nadstavbu.
Václav Homolka - Politik za KSČM

Tato informační stránka o Vladimír Grebennikov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Grebennikov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes