Jan Gruber

Vztahuje se k

Jan Gruber: Ji.hlavské diskuse o novinařině v liberálním ghettu

2.listopadu » Deník Referendum
Inspirační fórum Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava chtělo přispět k debatě o stavu a vyhlídkách – především české – žurnalistiky. Připomínalo však bublinu sociálních sítí, jež slouží ke stvrzování vlastních názorů.

Cheb je dalším okresním městem, které provedlo převrat proti zavedeným stranám

27.října » Deník Referendum
Když vloni chebští zastupitelé ANO, ČSSD, KSČM a ODS společně odvolali starostu Jalovce, mysleli si, že městu budou v široké koalici vládnout už napořád. Jenomže arogance se vymstila: Jalovcem vedená kandidátka teď získala většinu.

Analýza: Druhé kolo senátních voleb vyhraje ODS. ANO propadne

11.října » Deník Referendum
Tradiční analýza Deníku Referendum rozebírá situaci ve všech obvodech před druhým kolem senátních voleb. Potvrdí-li se, nejsilnější senátní klub budou mít lidovci, následováni Starosty a občanskými demokraty.

Jan Gruber: Komunální politika aneb kohoutův Matěj

5.října » Deník Referendum
Strany, které si jdou v celostátní politice po krku, se na komunální úrovni bez rozpaků bratříčkují. TOP 09 podporuje politické hnutí ANO. ODS se opírá ohlasy komunistů. Ideologické rozpory se vytrácejí. Zkrátka galimatyáš.

Analýza senátních voleb 3: Na Moravě budou nejsilnější lidovci

4.října » Deník Referendum
Tradiční předvolební analýza Deníku Referendum mapuje volební obvody, ve kterých se letos konají senátní volby. Druhý díl se zaměřuje na devět moravských a slezských obvodů.

Analýza senátních voleb 1: Do Senátu zřejmě míří Hilšer, Drahoš i Wagenknecht

2.října » Deník Referendum
Tradiční předvolební analýza Deníku Referendum mapuje volební obvody, ve kterých se letos konají senátní volby. První díl se zaměřuje na Prahu a pět českých obvodů.

Volby mohou posílit Senát jako pojistku proti hegemonii Babišova ANO

1.října » Deník Referendum
Předpovídat výsledky senátních voleb je rok od roku složitější. Přesto opět přineseme jejich podrobnou analýzu. Dnes se soustředíme na obecné trendy: proč není úspěšné ANO a proč zřejmě v pozici nejsilnějšího klubu ČSSD vystřídá KDU-ČSL.

Jan Gruber: Čechy Čechům a sirotky Syřanům

22.září » Deník Referendum
Byla to důležitá sněmovní rozprava i hlasování, i když se nepodařilo prosadit vůbec nic. Zhola neuvěřitelné odmítnutí návrhů přijmout padesát válečných sirotků a dodržovat mezinárodní závazky České republiky má potenciál vstoupit do dějin.

Syrským sirotkům nepomůžeme. Není divu: pomáháme málo všude. A jen se vymlouváme

20.září » Deník Referendum
Představitelé České republiky často odmítají spoluodpovědnost za uprchlíky s tím, že je třeba „pomáhat na místě“. Podrobnější pohled na českou rozvojovou pomoc ale ukazuje, že se jedná o ryzí pokrytectví.

Jan Gruber: Bitva s obry

31.srpna » Deník Referendum
Nouze, Nemoc, Nevědomost, Špína s bídou a Zahálka. Těchto „pět obrů“ si před lety vytkl porazit zakladatel moderního sociálního státu William Beveridge. Dnes se na souboj s nimi bohužel zapomnělo a bojuje se s jejich oběťmi.

Jan Gruber: Orwellův čuník Napoleon by měl z České republiky radost

24.srpna » Deník Referendum
Většina politiků se domnívá, že lidé si nejsou rovní. V duchu nejlepších tradic hrůzovlády čuníka Napoleona jsou přesvědčeni, že někteří lidé jsou si rovnější. A ti méně rovní si žádnou pomoc státu nezaslouží. Třeba příspěvek na bydlení.

Ivan David: Podnětná diskuse v ČRo Plus aneb "Vyklidit planetu pro Vladimíra Putina"

21.srpna » vaševěc.cz
Rád bych čtenářům zpřístupnil některé myšlenky z pořadu ČRo Plus, který se v přehledu médií firmy Newton media objevil pod titulkem: "Roste podpora naší účasti v bojových misích NATO". ČRo Plus do pořadu "Názory a argumenty" pozvala nikoli snad k ...

Tato informační stránka o Jan Gruber zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Gruber" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes