15
new stories - click to show

Radka Haase

Related to

Ústí těží ze spolupráce, Mladá Boleslav mu poslala čtyři hráče

20.July » Hokej.cz
Prvoligové Ústí nad Labem v rámci spolupráce s extraligovou Mladou Boleslaví získalo kvarteto hráčů – brankáře Radka Haase a útočníky Jana Grima, Vladislava Houšku a Petra Maršouna. Severočeši o tom informovali na své facebookové stránce.

PŘESTUPY ONLINE: Prostějov hlásí změny v brankovišti

30.January » Hokej.cz
V pátek 31. ledna o půlnoci skončí v českých soutěžích přestupové období. V podrobném onlajn článku sledujeme přesuny, spekulace a další informace z týmů Tipsport extraligy, Chance ligy i 2. ligy.

Další soupeř ze spodku tabulky, uspěje Boleslav v Pardubicích?

26.October » BK Mladá Boleslav
Vojtěch Tůma - M l . B o l . - Páteční utkání proti Zlínu se mladoboleslavským hokejistům nepovedlo, svou roli asi sehrály i problémy s dopravou a hektický příjezd na Stadion Luďka Čajky. I přes všechny trable je třeba vyzdvihnout výkon brankáře Rad…

K týmu Bruslařů se připojí devatenáctiletý brankář Radek Haas

17.October » BK Mladá Boleslav
Jitka Čechová - M l. B o l. – Vedení Bruslařského klubu bylo nuceno reagovat na zranění brankáře Jana Růžičky. Sportovní úsek se rozhodl nechodit daleko (ale zároveň vlastně ano) a jeho volba padla na Radka Haase mladšího, rodáka z Vrchlabí, který o…

Tato informační stránka o Radka Haase zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Haase" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes