15
new stories - click to show

Antonín Hájek

Related to

Čeští skokané už znají jméno nového šéftrenéra. Stal se jím František Vaculík

16.April » EuroZprávy.cz
Čeští skokané na lyžích již znají jméno, kdo je povede poté, co byl z pozice šéftrenéra svazem v lednu odvolán David Jiroutek. Toho dočasně následně nahradil Antonín Hájek, nyní se tedy ví, s kým svaz na této pozici počítá na delší dobu. Je jím no...

Podle nových not! Nastupuje nová trenérská sestava pro Koudelku a spol.

16.April » Sport.cz
České reprezentanty ve skoku na lyžích nově připravuje František Vaculík. Jeho asistenty se stali Jakub Jiroutek a Lukáš Hlava. Dlouholetou týmovou jedničkou je Roman Koudelka, který hodlá i pod novým šéftrenérem v kariéře pokračovat.

Rošáda trenérů skokanů na lyžích. Vaculík nahradí u mužské reprezentace Hájka, ten se přesune k ženám

15.April » Český rozhlas
Novým šéftrenérem českých skokanů na lyžích se stal František Vaculík, jeho asistenty jsou další bývalí reprezentanti Jakub Jiroutek a Lukáš Hlava. Pětatřicetiletý Vaculík, který v minulosti vedl ženský národní tým a naposledy byl šéftrenérem mlád...

Další změna u skokanů na lyžích. Českým šéftrenérem bude Vaculík

15.April » iDNES.cz
Po kontroverzní trenérské výměně v průběhu sezony budou mít čeští skokani na lyžích znovu nového kouče. Na pozici šéftrenéra nastupuje František Vaculík, jeho asistenty se stali další bývalí reprezentanti Jakub Jiroutek a Lukáš Hlava.

Novým šéftrenérem skokanů je Vaculík, pomáhat mu budou Hlava a Jakub Jiroutek

15.April » ČT24
Čeští skokani na lyžích mají nového šéftrenéra. Stal se jím František Vaculík, jeho asistenty jsou další bývalí reprezentanti Jakub Jiroutek a Lukáš Hlava. Pětatřicetiletý Vaculík, který v minulosti vedl ženský národní tým a naposledy byl šéftrené...

Kontrolní akce v Borské ulici! Bezdomovci po sobě museli uklidit - FOTKY

13.March » QAP.cz
Na kontrolu osob bez domova vyrazili strážníci, policisté a zástupce magistrátu do prostoru u čerpací stanice v Borské ulici v Plzni. Našli tu obrovský nepořádek. Bezdomovci museli vše pod dozorem uklidit.

Ulice na Slovanech bude mít nový název. Ponese jméno slavného fotbalisty

12.March » QAP.cz
Nový název dostane ulice Mezi Stadiony v Plzni na Slovanech. Podnět k jejímu přejmenování po slavném kanonýrovi vzešel od SK Plzeň 1984.

Katastrofální stav můstků je nutné řešit okamžitě, apeluje legendární skokan Ploc

29.January » Aktuálně.cz
Dvojnásobný olympijský medailista nečekal od svých nástupců v této sezoně zázraky, jejich neúspěchy ho přesto překvapily.

Nemáme špatný materiál, třeba za Japonskem neztrácíme, je to o přístupu, říká mladý skokan Sakala

19.January » Český rozhlas
Moc se jim nedařilo a až když se začaly objevovat alespoň body ve Světovém poháru, vedení českého skoku na lyžích jim odvolalo trenéra. A tak teď české reprezentanty koučuje Antonín Hájek. Jedním z nástupců nové generace skokanů je Filip Sakala, k...

Koudelka skončil v Německu třiadvacátý, kraloval Kubacki

18.January » Týden.cz
Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil třiadvacátý v závodu Světového poháru v německém Titisee-Neustadtu. Podruhé v sezoně vyhrál vítěz Turné čtyř můstků Polák Dawid Kubacki.

Koudelka znovu bodoval, triumf slaví Kubacki

18.January » ČT24
Roman Koudelka si doskočil v Titisee-Neustadtu pro třiadvacáté místo. Podruhé v sezoně vyhrál vítěz Turné čtyř můstků Polák Dawid Kubacki, a to díky dvě nejdelším skokům.

Odvolaný kouč skokanů: Děkuju klukům, že mají charakter a promluvili

16.January » iDNES.cz
Ještě o víkendu sledoval, jak jeho svěřenci bojují o světové body ve Val di Fiemme. Po návratu z Itálie ale čekala na reprezentačního kouče Davida Jiroutka nečekaná zpráva: Vedení svazového úseku skoků na lyžích ho odvolalo. Další články k tématu:...

Tato informační stránka o Antonín Hájek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Hájek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes