15
new stories - click to show

Jano Hájko

Related to

Nenápadný investorský půvab menších evropských společností

7.September » Roklen 24
Americké společnosti jsou teď poměrně vysoce valuovány, říká Jaroslav Brychta, hlavní analytik XTB. Proto se spíše rozhlíží po Evropě. Zajímají ho firmy, které sice nijak zásadně nerostou, mají ale nízký dluh a působí ve stabilních sektorech jako ...

Některé věci si zbytečně beru, říká herec Jan Hájek

8.February » ČRo
Tváří nového Týdeníku Rozhlas je herec Jan Hájek. V interview vypráví o úskalích své profese i o představení Serotonin podle předlohy kontroverzního Michela Houellebecqa.

Hájek: Němce bych objal. Přitahovalo ho, že Božena není domácí puťka, ale narazil

24.January » Bleskově.cz
Rozhovor s hercem Janem Hájkem o roli Josefa Němce v sérii Božena, divokých letech na JAMU i nečekaném setkání s otcem, kterého od dětství neviděl.

Zaniklý mlýn v Bělči nad Orlicí

7.July » Turistika.cz
Tento roubený patrový objekt s vyřezávanou lomenicí, mansardovou střechou s polovalbami a s pavlačí v patře, který dnes nalezneme v krňovickém skanzenu, se původně nacházel na břehu Mlýnského rybníka v nedaleké Bělči nad Orlicí, kde byl poslední…

eDEHN: Ochrana jímače před bleskem ŽIVĚ dnes v 13:00

24.March » Elektrika.cz
Má smysl chránit jímač před úderem blesku? Je to chyba nadpisu, nebo je to záměr? Má vůbec smysl, něco, co je jímačem před bleskem chránit? To jsou otázky, na které si budeme dnes odpovídat s Janem Hájkem v živém interaktivním vysílání.

Používání jen na vlastní nebezpečí: po 10 letech končí Windows 7

14.January » Seznam Zprávy
Úterý 14. ledna 2020 je posledním dnem pro deset let starý operační systém Windows 7. Podle odhadů na něm běží minimálně desetina všech tuzemských počítačů. Kdo nepřesedlá na novější verze, nedočká se od Microsoftu žádné podpory a může se stát ter...

Střední třídě začíná být vhod i panelák

21.September » Finmag
O cenách nemovitostí, regulacích ČNB v oblasti půjček na bydlení a situaci na trhu realitních kanceláří s jednateli Quantum reality Janem Hájkem a Jakubem Zámišem.

Tato informační stránka o Jano Hájko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jano Hájko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes