15
new stories - click to show

Lada Jelínková

Related to

Změna v repertoáru: Žítkovské bohyně (Divadlo pod Palmovkou)

7.September » i-divadlo.cz
Tereza Dočkalová alt. Pavla Gajdošíková, Lada Jelínková alt. Šárka Vykydalová, Erika Stárková alt. Anna Schmidtmajerová, Kamila Trnková alt. Klára Suchá

Změna v repertoáru: Rok na vsi (Divadlo pod Palmovkou)

7.September » i-divadlo.cz
Kamila Trnková alt. Tereza Slámová, Anna Peřinová alt. Nataša Mikulová, za Jana Huška roli přebírá Denny Ratajský

Prdelka z filmu Zlatí úhoři vzpomíná, proč nahradil syna disidenta Bendy

15.January » iDNES.cz
Už čtyřicet let uplynulo od vzniku filmu Karla Kachyni Zlatí úhoři, kde si hlavní dětskou roli Prdelky zahrál Marin Mikuláš. Proč ho však ve filmu předabovali a co si za výplatu koupil? Z filmového světa zmizel ještě jako dítě, rád na něj ale vzpo...

Hodnocení uživatelů: Žítkovské bohyně (Divadlo pod Palmovkou) - 50 % [Stelap@volny.cz]

19.November » i-divadlo.cz
Pro herce určitě náročné představení. Bohužel zklamání. Moc jsem se těšila, protože knížka mě velmi zaujala. Líbila se mi Ivana Wojtylová, Lada Jelínková, Hana Seidlová, Vendula Fialová a Kamila Trnková. Tereza Dočkalová prakticky jen (hystericky)...

Projekt kompostérů v Rokycanech má úspěch! Město je chce dát lidem zdarma

21.September » QAP.cz
První kompostré, který město nechalo instalovat v ulici U Nemocnice, slaví úspěch. Město nyní zvažuje pořízení dalších a chce je nabídnout lidem zdarma.

Černošínské muzeum hostí další výstavu! Představuje se trojice malířek - FOTKY

21.September » QAP.cz
Několik desítek obrazů uvidíte do konce října v černošínském muzeu. Součástí vernisáže bylo i malování olejem. Vystavené obrazy je možné si i zakoupit.

Hraniční přechod u Železné Rudy se pro turisty uzavře! Omezení potrvá dva týdny

21.September » QAP.cz
Turisté na Železnorudsku musí v nadcházejících dnech počítat s omezením. Hraniční přechod u Železné Rudy čeká uzavírka, skončí až 6. října. Čtěte podrobnosti.

Elegance molekuly na festivalu v Plzni: Dejvické divadlo zazářilo s chemií

20.September » QAP.cz
Ve dnech 17. 9. a 18.9. bylo plzeňské Velké divadlo ve znamení chemie. Právě pražské Dejvické divadlo v rámci Festivalu DIVADLO odhalilo divákům pravdu o nelehké cestě ke vzniku léku, potlačující vir HIV.

Zápisy ze zlínských setkávání 2019 (No. 8)

Finále mé letošní zlínské odysey patřilo pražskému Dejvickému divadlu, které se tentokrát usalašilo v k prasknutí zaplněném Velkém sále Městského divadla Zlín. Všeobecné nadšení ze Zelenkovy Elegance molekuly ale nesdílím.

Tato informační stránka o Lada Jelínková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lada Jelínková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes