15
new stories - click to show

Pavel Hanák

Related to

Z Kadaně do Přerova. Zubři mají dvě posily i jejich hráčská práva

26.May » Hokej.cz
Prvoligoví Zubři odkryli další posily. Do Přerova se přesouvají obránce Vít Seemann s útočníkem Janem Svobodou, kteří naposledy působili v Kadani. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Ševčík míří za novou výzvou: z Draka se stal Zubrem

17.May » Hokej.cz
Přerovský tým před novou sezonou doplní obránce Ondřej Ševčík, který naposledy působil v nedalekém Šumperku. Se Zubry se dohodl na roční smlouvě.

Zajímavá nabídka z Německa nepřišla, Jakub Svoboda pokračuje v Přerově

12.May » Hokej.cz
Útočník Jakub Svoboda pokračuje v prvoligovém Přerově, kde přidá druhou sezonu za sebou. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Obránce Černý je zpátky v Přerově. Byla to priorita, hlásí Hanák

7.May » Hokej.cz
Prvoligový Přerov může po Jiřím Krislovi počítat s dalším zkušeným bekem. Do klubu se vrací Robert Černý, Zubři jeho návrat potvrdili na svých webových stránkách.

Zvučné jméno pro Chance ligu! Hrát v ní bude Jakub Herman

5.May » Hokej.cz
Někdejší reprezentační útočník Jakub Herman se po konci ve Zlíně vrací do mateřského Přerova. Měl by tak patřit k nejvýraznějším postavám druhé nejvyšší soutěže.

Zubři podepsali 8 juniorů i dorostence. Záleží jen na nich, vzkazuje Hanák

29.April » Hokej.cz
Hokejisté Přerova v pondělí zahájili letní přípravu na novou sezonu, a byla u toho i kupa mladých tváří. Zubři totiž podepsali seniorské kontrakty rovnou s osmi juniory a jedním dorostencem.

Důležitá zpráva pro Přerov! Pšurný na Hané přidá sedmou sezonu

26.April » Hokej.cz
Další klíčový podpis hlásí prvoligový Přerov. Po brankáři Michaelu Petráskovi nebo obránci Jiřímu Krislovi se Zubři dohodli také s elitním centrem Romanem Pšurným.

Kapitán zůstává! Krisl prodloužil s Přerovem

24.April » Hokej.cz
Prvoligový Přerov už oznámil poměrně dost odchodů. Nedotknou se ovšem pětatřicetiletého obránce Jiřího Krisla, který se se Zubry dohodl na nové smlouvě.

Velké ztráty pro Přerov! Loučí se několik opor, mezi nimi i nejlepší střelec

22.April » Hokej.cz
S výrazně obměněným kádrem půjde do příští sezony prvoligový Přerov. Zubři na svém webu ohlásili hned deset odchodů, s klubem se loučí několik důležitých hráčů.

Potvrzeno: Kočara zůstává hlavním trenérem Přerova

15.April » Hokej.cz
Vladimír Kočara si v posledních tří sezonách získal pověst jednoho z nejlepších trenérů v Chance lize. S Přerovem pokaždé dokázal překonat očekávání a Zubři pokaždé drželi krok s nejlepšími.

Poprvé v repre, a teď nová smlouva. Zubři si pojistili brankářský talent

10.April » Hokej.cz
Přerovské brankoviště po konci ročníku opustil Martin Holík, ale jiný mladý gólman v klubu zůstane: U Zubrů podepsal dvouletou smlouvu s následnou roční opcí devatenáctiletý Michal Postava.

PODCAST: Na zimáku i spím, směje se Hanák. Stíhá post manažera i vedoucího

1.February » Hokej.cz
Jak už je zvykem, pondělní den je tradičně věnován nové epizodě podcastu 1. Liga, taky liga. V té tentokrát shrneme přestupový kolotoč v Chance lize, aktuální formu týmů či jednotlivých hráčů. A jako host za mikrofonem tentokrát stanul sportovní m...

Tato informační stránka o Pavel Hanák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Hanák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes