15
new stories - click to show

Jaromír Holík

Related to

Děkujeme partnerům a sponzorům za podporu

24.November » HC Usti.cz
Klub - Ú s t í n/L. - Jednatelé klubu HC Slovan Ústí nad Labem Jan Čaloun a Jaromír Holík by rádi touto cestou poděkovali všem partnerům, sponzorům a fanouškům za jejich podporu v této nelehké době. Dále by pak chtěli popřát Slovanu hodně úspěchů ...

Rozhovor s jednateli Slovanu

30.April » HC Usti.cz
Redakce - Ú s t í n/L. - Od 14. dubna 2020 spolupracují a chtějí společně pokračovat ve stabilizaci ústeckého Slovanu. Jaromír Holík jako jednatel pro ekonomiku a Jan Čaloun, který zastává funkci sportovního jednatele.

Čaloun zpátky na scéně. Udrží v Ústí nad Labem první ligu?

14.April » Hokej.cz
(Staro)novým sportovním jednatelem v prvoligovém Ústí nad Labem se od prvního května stane olympijský vítěz Jan Čaloun. Rozhodlo se o tom na dnešní valné hromadě ústeckého klubu. Jednatelem pro ekonomiku pak byl jmenován Jaromír Holík.

Noví jednatelé Slovanu

14.April » HC Usti.cz
Klub - Na dnešní valné hromadě společnosti, která řídí A mužstvo Slovanu, byly odsouhlaseny následující změny ve statutárním orgánu společnosti.

Tato informační stránka o Jaromír Holík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Holík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes