15
new stories - click to show

Vladimír Evan

Related to

Záhada uniklého e-mailu. Poslankyně Fialová se omluvila za nařčení z nezákonného špehování soukromé pošty

30.December » HlidaciPes.org
Na ústeckém centrálním městském obvodě se před Vánoci rozpadla koalice ANO a Ústeckého fóra občanů (UFO). Velké překvapení to nebylo, o „vyřezání“ hnutí UFO z rady obvodu a odvolání jeho místostarostky Marie Jakubcové se mluvilo několik týdnů. Poz...

V centrálním obvodu v Ústí nad Labem padla koalice, UFO ztratilo pozice v radě

16.December » Ústecký deník
V ústeckém centrálním obvodu padla koalice. Zastupitelé odvolali místostarostku Marii Jakubcovou (UFO) a člena rady Vladimíra Evana (UFO).

Nejen trenér. Mach bude ve Slovanu také sportovním manažerem

15.May » Hokej.cz
Miroslav Mach bude v Ústí nad Labem současně hlavním koučem i sportovním manažerem. Tvorbu kádru bude mít na starosti společně s jednatelem Janem Čalounem.

Zlatý olympionik Čaloun je zpátky v Ústí, bude sportovní jednatel

15.April » iDNES.cz
Comeback po roce a půl. Jan Čaloun, olympijský vítěz z Nagana, je zpátky v hokejovém ústeckém Slovanu. V prvoligovém klubu se ujme funkce sportovního jednatele.

Lepší spodek první ligy než druhá, myslí si ústecký akcionář Čaloun

8.April » iDNES.cz
Hokejové Ústí dostalo ránu, potenciální sponzor kvůli pandemii koronaviru cuknul a nakonec nenapumpuje miliony do ekonomicky strádajícího klubu. Slovanu hrozí pád do 2. ligy, olympijský vítěz z Nagana Jan Čaloun, který je minoritním akcionářem klu...

Zdvořáček: Na funkci jednatele nelpím, když bylo nejhůř, škrtl jsem svůj plat

7.February » HC Usti.cz
Daniel Brzák - Přišel zachránit ústecký Slovan a povedlo se mu ho oddlužit. Přesto Jiří Zdvořáček o víkendu skončil ve funkci jednatele HC Slovan Ústí nad Labem. Nejen o tom, co ho k tomu vedlo, ale i o náročné misi, kterou v klubu zažil, se rozpo...

Další změna v ústeckém vedení! Jednatel Zdvořáček rezignoval

1.February » Hokej.cz
Po nedávném odchodu manažera Vladimíra Evana dojde ve vedení prvoligového Ústí nad Labem k další zásadní změně. Své funkce se rozhodl vzdát jednatel klubu Jiří Zdvořáček.

BLOG: Vedení českého hokeje metodou pokus-omyl je cestou do záhuby, nikoli na výsluní

20.December » ČT sport
Rok se chýlí ke svému konci, a tak se můžeme těšit na obvyklé tradice a rituály, které závěr prosince pravidelně přináší. Na balkonech panelových domů se objevují vánoční stromky, v ulicích kádě s kapry, meteorologové řeší, zdali budou Vánoce na b...

Kam kráčíš, Slovane? Hokeji v Ústí hrozí další pád

7.December » Ústecký deník
Konec manažera Vladimíra Evana znovu spustil otázky o budoucnosti ústeckého hokeje. Fanoušci jsou ohledně jeho odchodu rozpolceni. Někteří jsou rádi, jiní mají obavy z toho, co bude dál.

Novým sportovním manažerem v Ústí nad Labem je Mareš

6.December » Hokej.cz
V ústeckém klubu se dějí zásadní změny. Jak už jsme informovali, Vladimír Evan skončil na pozici jednatele i manažera, místo něj bude mít sportovní stránku na starosti Tomáš Mareš.

Tato informační stránka o Vladimír Evan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Evan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes