15
new stories - click to show

Kamil Charousek

Related to

VIDEO: Hokejisté Tábora rozdrtili Most 7:0. Kohouti přestříleli soupeře čtyřnásobně

TÁBOR - Kohouti nastoupili v sobotu 28. ledna k již pátému utkání nadstavbové skupiny. Po středeční prohře na nájezdy na ledě pražské Kobry si řádně spravili chuť. Lvi z Mostu nebyli nijak divokým soustem a parta kolem kapitána Radka Seidla si smlsl…

Vedení Pirátů Chomutov reaguje na špatné výkony: V týmu končí čtyři hráči, další mají výstrahu

4.November » e-chomutovsko.cz
Chomutov - V domácím prostředí mají Piráti zatím stoprocentní bilanci, venku však výkony a v návaznosti na to i výsledky pokulhávají. Z posledních šesti výjezdů mimo ROCKNET ARÉNU vyhráli svěřenci Kamila Koláčka s Petrem Martínkem jediný, když rozst…

Trenéry už od juniorů: Mladí Piráti radí dětem a studují licenci

13.July » Hokej.cz
Existuje řada způsobů, jak se už během mládežnické sportovní kariéry připravovat na budoucí život. Dvojice chomutovských juniorů zvolila způsob velmi sympatický.

Chomutov už trénuje na kraj. Proti komu bude hrát?

15.August » Hokej.cz
Chomutovští hokejisté se od čtvrtka chystají na novou sezonu. Po třiadvaceti letech nepůjde o profesionální soutěž. Piráti však hodlají hned v tomto ročníku postoupit do druhé ligy.

Huml, Ton či Andres. Jak vypadá chomutovská soupiska pro kraj?

6.August » Hokej.cz
Donedávna prvoligový Chomutov odhalil soupisku, s níž se pokusí příští rok vyhrát krajskou ligu a postoupit. V nelehké době mu pomůžou hlavně odchovanci.

Tato informační stránka o Kamil Charousek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamil Charousek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes