15
new stories - click to show

Daniel Badinka

Related to

Dorost Energie ovládl domácí turnaj. Litvínovský Raichl urval bronz

17.June » Hokej.cz
Energie na 4SA ENERGIE HOCKEY CUP 21 ani jednou neztratila a došla si pro domácí triumf, když ve finále jasně přestřílela Ice Hockey Boys. Bronz urval Litvínov v prodloužení.

Dorost Energie doma atakuje prvenství. Kdo ho zastaví?

16.June » Hokej.cz
AKTUALIZOVÁNO - Karlovarský turnaj 4SA ENERGIE HOCKEY CUP 21 má za sebou dva hrací dny, po nichž zůstává neporažená pouze domácí Energie. Středa kromě vyrovnaných bitev nabídla i vysoká vítězství a individuální představení.

Turnaj dorostu: Energie doma atakuje prvenství. Kdo ji zastaví?

16.June » Hokej.cz
Karlovarský turnaj 4SA ENERGIE HOCKEY CUP 21 má za sebou dva hrací dny, po nichž zůstává neporažená pouze domácí Energie. Středa kromě vyrovnaných bitev nabídla i vysoká vítězství a individuální představení.

Turnaj dorostu: Domácí Energie stoprocentní a Sparta bez výhry

15.June » Hokej.cz
Úterý nabídlo na poli mládeže začátek zajímavého turnaje v Karlových Varech, kde šest mužstev rozehrálo 4SA ENERGIE HOCKEY CUP 21. Zatím si nejlépe vedou domácí mladíci, které táhne Matěj Zeman.

Piráti v Chance lize? Určitě ne, zní z Chomutova. Maximem je druhá liga

20.April » Hokej.cz
Hokejový Chomutov aktuálně řeší, v jaké soutěži bude působit příští sezonu. Klub na svých webových stránkách potvrdil, že se jeho zástupci sešli s majitelem Kadaně Petrem Klímou. Možnost posunu do Chance ligy ale následně vedení Pirátu zamítlo.

Chomutov žádal o administrativní postup, kluby druhé ligy to zatrhly!

15.March » iSport.cz
Hokejový klub Piráti Chomutov se nedočkal postupu z krajské do druhé ligy administrativní cestou. Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) musel žádost Severočechů zamítnout s ohledem na fakt, že vstup Pirátů do třetí nejvyšší soutěže nep...

Peníze si nechte! Z fandů chomutovských hokejistů jsou sponzoři

15.February » iDNES.cz
V nouzi poznáš fanouška. Hokejový Chomutov, který schytává ránu za ránou, se na ty své může spolehnout i v krušných časech. Další důkaz dali teď: houfně Pirátům hlásí, že peníze za nevyužité permanentky zpátky nechtějí. Klub tak můžou podpořit až ...

Smutná oslava jubilea. Kaňka zůstane, ale chceme povstat jako Vsetín, říká šéf Pirátů

12.November » Aktuálně.cz
Chomutov chce očistit značku Pirátů a odrazit se ze dna. Nové vedení ví, že chmurnou minulost nesmaže, přesto mu přišli na pomoc zvuční hráči.

Veteráni se zase nasoukali do dresů: Chceme hokeji v Chomutově pomoct

14.August » iDNES.cz
Restart číslo dvě právě započal. Parta veteránů ze staré chomutovské „stodoly“ se po letech sešla v nové, nablýskané aréně, aby hokejové Piráty zvedla ze dna.

Veterán pomůže. Za hokejový Chomutov bude v krajské lize válet i útočník Huml

7.August » iDNES.cz
Hokejoví Piráti Chomutov zveřejnili soupisku na krajskou ligu, kam se zřítili kvůli průšvihu s dluhy. A je na ní i dvojnásobný finský mistr Ivan Huml, který klubu pomáhal už v minulé sezoně coby sportovní manažer a předtím také jako hráč ještě v e...

Půjčky na jídlo, absurdní proslovy. A špínu by hodili na nás, říká Valach o Chomutovu

30.July » Aktuálně.cz
Juraj Valach rozebírá pád Chomutova do krajské soutěže. Vzpomíná na dusno v šatně, absurdní návštěvy vedení a popisuje trapné jednání posledních dní.

Hokejoví Piráti v krajské lize s plnou parádou. A taky s rebelem Dudou?

29.July » iDNES.cz
Jeden ze skalních příznivců hokejového Chomutova z tribuny houkl: „Co si dát přípravu s Kadaní?“ Jinému se orosilo čelo: „Já bych to nedělal, víte, co to bude za ostudu!? Že nám Kadaň bude ukazovat, jak se hraje hokej!?“ Chomutov léta využíval Kad...

Tato informační stránka o Daniel Badinka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Badinka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes