15
new stories - click to show

Marek Loskot

Related to

Češi slaví zlato na MS v inline hokeji! Ve finále rozdrtili Kanadu 7:0

19.September » iSport.cz
Čeští inline hokejisté získali na mistrovství světa organizace FIRS v italském Roccarasu sedmé zlato v historii. Ve finále rozdrtili svěřenci trenéra Martina Mecery 7:0 Kanadu a navázali na triumfy z let 2007, 2011, 2013, 2015, 2016 a 2018.

Paráda! Češi smetli Kanadu 7:0 a jsou mistry světa v inline hokeji

19.September » Hokej.cz
Čeští inline hokejisté po třech letech získali zlato na mistrovství světa organizace FIRS – ve finále rozstříleli Kanadu 7:0. Po dvou gólech dali Marek Loskot s Patrikem Šebkem.

Výborně! Češi jsou opět mistry světa v inline hokeji. Ve finále zdemolovali Kanadu

19.September » Sport.cz
Čeští inline hokejisté získali na mistrovství světa organizace FIRS v italském Roccarasu sedmé zlato v historii. Ve finále rozdrtili svěřenci trenéra Martina Mecery 7:0 Kanadu a navázali na triumfy z let 2007, 2011, 2013, 2015, 2016 a 2018.

Čeští inline hokejisté získali na MS zlato, ve finále rozdrtili Kanadu

19.September » iDNES.cz
Zatímco v hokeji ledním česká reprezentace průběžně vyklízí pozice, v inline hokeji je stále velmocí. Na mistrovství světa organizace FIRS v italském Roccarasu získala sedmé zlato v historii. Ve finále rozdrtili svěřenci trenéra Martina Mecery 7:0...

Češi opět vládnou světovému inline hokeji, ve finále nadělili Kanadě "sedmičku"

19.September » ČT24
Sedmé zlato v historii získali na mistrovství světa organizace FIRS čeští inline hokejisté. V italském Roccarasu rozdrtili ve finále 7:0 Kanadu a navázali na vítězství z let 2007, 2011, 2013, 2015, 2016 a 2018.

Čeští inline hokejisté rozdrtili ve finále MS Kanadu 7:0

19.September » ČeskéNoviny.cz
Roccaraso (Itálie) - Čeští inline hokejisté získali na mistrovství světa organizace FIRS v italském Roccarasu sedmé zlato v historii. Ve finále rozdrtili svěřenci trenéra Martina Mecery...

Češi jsou ve finále MS v inline hokeji! Proti Itálii rozhodli v závěru

19.September » Hokej.cz
Čeští inline hokejisté budou v italském Roccarasu bojovat o zlaté medaile – v semifinále vyřadili domácí Italy výsledkem 6:2. V neděli večer je čeká vyvrcholení turnaje proti Kanadě.

Hosté Apetýtu: Marek Loskot a Jan Soukal

15.April » ČRo Brno
Deskové hry z Brna slaví úspěch po celém světě. Jejich tvůrci jsou Marek Loskot a Jan Soukal. Čím je osobně uhranul svět deskových her?

Jsou i hry, kde nikdo nevyhrává. Do jakého příběhu deskových her chcete vstoupit vy?

27.November » ČRo 3 Vltava
Terén, na kterém vznikají tuzemské deskové hry, je úrodný. Dokazují to projekty z Ateliéru herních médií FaVU VUT i hra Project L, která nachází fanoušky napříč kontinenty.

Deskové hry z Brna pro malé i velké dobývají svět

14.September » Novinky.cz
Vtipný nápad společně s poutavou zápletkou a nutností vydat ze sebe vše pro vítězství, to jsou důvody, proč deskové hry z Brna doslova dobývají svět.

Česko září na MS v inline hokeji. O zlato budou hrát muži i ženy

12.July » Aktuálně.cz
Čeští inline hokejisté porazili na mistrovství světa organizace FIRS ve Španělsku v semifinálovém utkání Kanadu těsně 3:2.

Tato informační stránka o Marek Loskot zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Loskot" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes