15
new stories - click to show

Roman Hanus

Related to

Zdevastovaný statek rekonstruovali rok a půl, teď je ozdobou obce

24.August » Bydlení iDNES.cz
Není to pohádka, příběh se šťastným koncem však určitě ano. Gabriela a Jan se nedávno odvážně pustili do rekonstrukce zdevastovaného statku a za rok a půl měli hotovo. Stavba je dnes ozdobou návsi obce u jihočeského Písku.

VIDEO: Vánoční strom s policejním doprovodem dorazil pod Černou věž z Nemanic

Přibližně metrový stromeček zasadil na své zahradě Roman Hanus v roce 1997. Třináctimetrovou kavkazskou jedli teď věnoval jako vánoční strom městu.

Vánoční strom s policejním doprovodem dorazil pod Černou věž z Nemanic

Přibližně metrový stromeček zasadil na své zahradě Roman Hanus v roce 1997. Třináctimetrovou kavkazskou jedli teď věnoval jako vánoční strom městu.

Brückner utekl z nemocnice a na tribunách voněla slivovice. Měli jsme i na Real, vzpomíná Hapal

6.April » ČT sport
Když se řekne Real Madrid na českém území, většina fanoušků si vybaví zápasy Ligy mistrů s Plzní a Spartou. Není to přitom tak dávno, kdy španělského giganta pořádně potrápil jiný domácí celek, Sigma Olomouc. V roce 1992 dokonce mohla reálně pomýšle…

Jak Sigma válčila s Realem? Jako rovný s rovným. Připomeňte si

31.March » Deník.cz
VIDEO / ARCHIVNÍ MATERIÁLY / Už jako pohádka z jiného světa vyznívají dnes vzpomínky na březnové dny roku 1992. Udatní fotbaloví bohatýři z Hané se v barvách Sigmy tenkrát jako rovný s rovným měřili se slovutným Realem Madrid a jeho světovými hvězda…

Na Benešově nábřeží ve Dvoře Králové musí pokácet nemocné stromy. Nové vysadí na podzim

17.January » ČRo Hradec Králové
Dopravu z centra Dvora Králové nad Labem k zoologické zahradě komplikuje v těchto dnech kácení stromů. Dvacítku lip a dva akáty stojící podél silnice napadla dřevokazná houba a kvůli bezpečnosti občanů se musí pokácet.
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Roman Hanus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Hanus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes