15
new stories - click to show

Tomáš Frait

Related to

Bazény a koupaliště v Olomouckém kraji hlásí bídnou letní sezonu

1.September » iDNES.cz
Plavecká sezona na většině venkovních koupališť v Olomouckém kraji skončila. Byla hodně slabá, shodují se jejich majitelé či provozovatelé. Jen některé bazény zůstávají v pohotovosti a otevřou, pokud se zlepší počasí. Dá se ale předpokládat, že sp...

Brněnská skupina Synkopy 61 oslavila 60. výročí vzniku koncertem

30.July » ČeskéNoviny.cz
Brno - Prvním koncertem po vynucené rok a půl trvající covidové pauze v pátek večer oslavila 60. výročí svého vzniku brněnská skupina Synkopy 61. Mezi současnými pěti členy jsou tři...

Kryt postavený Němci a pak vylepšený komunisty přiblíží příběhy pamětníků

6.July » iDNES.cz
Ve starém krytu v olomouckém parku vznikne muzeum. Organizace Post Bellum tam chce otevřít Institut Paměti národa. Nabídne příběhy pamětníků, které přiblíží dětem i dospělým české dějiny minulého století.

Živnostníkům rostou „pandemické“ dluhy. Tržby mají stále velmi slabé

25.June » iRegiony Impuls
Stále více podnikatelů v Olomouckém kraji má problémy s dluhy. Skončily státní podpory kvůli omezením spojeným s koronavirem, ale tržby ještě nejsou takové, jaké byly před pandemií.

Dvacet let používaný lék chrání před covidem, ukázala ostravská studie

24.June » iRegiony Impuls
Lékaři Fakultní nemocnice Ostrava přišli s dobrou zprávou. Zveřejnili totiž výsledky klinické studie, která dokázala, že přes dvacet let registrovaný a používaný lék Imunor je účinný i v ochraně proti nemoci covid-19. Případný průběh onemocnění je...

Další olomoucká klička s pozemky, pro akvapark je má koupit dopravní podnik

15.June » iRegiony Impuls
V opozicí kritizované transakci týkající se stavby olomouckého akvaparku opět po letech figuruje firma vlivného místního podnikatele a nestandardní postup. Radnice ji ovšem obhajuje.

Na Hanou se valí filmové produkce. Využijí řemeslníky, hoteliéry a hospodské

14.June » iRegiony Impuls
Nová krajská filmová kancelář se snaží dostat Hanou na filmové plátno. Slibuje si od toho, že do kraje tím přiláká další turisty. Svůj další film bude v Olomouci uprostřed prázdnin natáčet režisér Miroslav Krobot. Jeho snímek Šnajdr patří mezi ty,...

Nejhorší zimní stadion dostane novou střechu, firma má na opravu 90 dní

Olomoucká Plecharéna je nejen sídlem hokejových kohoutů, ale také nejhorším zimním stadionem v zemi. Hyzdí jej zašlý plechový plášť, uvnitř temné a oprýskané chodby. Velký problém nastává, když přijdou mrazy, teplota v hale pak kopíruje tu venkovní.

Během Velikonočního víkendu se ochladí a přijdou srážky. Teploty vystoupají maximálně k 15 stupňům

1.April » iROZHLAS
Po velkém oteplení, kdy teploty během týdne přesahovaly 20 stupňů Celsia, se od pátku začne ochlazovat. Především víkend pak bude chladný s teplotami maximálně 10 stupňů, v noci mohou klesnout až pod nulu. Na Velikonoční pondělí se opět oteplí, ve...

Prostějov chystá severozápadní obchvat, ke stavbě je ale ještě daleko

5.November » iRegiony Impuls
Prostějov zahájil přípravu stavby další části obchvatu, jež by navázala na právě budovaný severní úsek. Severozápadní spojka má urychlit dopravu mezi výpadovkami na Konici a Blansko, a tím zklidnit dopravu v západní části města.

Máme stavět pergolu, nebo už ne? Zvěsti o přehradě vyvolaly poprask

18.May » iDNES.cz
Plány ministerstva zemědělství na vybudování přehrad rozvířily debatu lidí v potenciálně zasažených oblastech v povodí Moravy. Na jedné straně stojí snaha udržet vodu v krajině, na druhé ale třeba také obavy z vysokých hrází.

S vybudováním přehrad jsme přímo nesouhlasili, zní od starostů

18.May » iRegiony Impuls
Plány ministerstva zemědělství na vybudování přehrad rozvířily debatu lidí v potenciálně zasažených oblastech v povodí Moravy. Na jedné straně stojí snaha udržet vodu v krajině, na druhé ale třeba také obavy z vysokých hrází.

Tato informační stránka o Tomáš Frait zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Frait" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes