15
new stories - click to show

Edwin Otta

Related to

Největší investicí budou letos v Nových Hradech byty

Rozpočet na letošní rok se nese v Nových Hradech ve znamení investic. Podle starosty Vladimíra Hokra jsou výdaje plánovány ve výši necelých 88 milionů korun a 33% představují investice, díky dotacím.

Výherkyně soutěže Deníku zařizuje předplatné pro celou rodinu

Pochází z pošťácké rodiny a předplatné novin nebo časopisů ji provází celý život. V soutěži Deníku uspěla Anna Vacková z českobudějovické Zavadilky.

V Budějovicích začne v Novohradské objížďka nad dálnicí, pozor u Trocnova

Krátká objížďka bude vedena po budoucím kruháči nad dálnicí, ze kterého je hotova první část. Novohradská pozmění trasu od pondělí do konce října.

Mezi betlémy si nejvíce sympatií získalo dílo vidovských hasičů

Českobudějovický deník nabídl hlasování v anketě o nejhezčí betlém v regionu. Vybíralo se z necelé dvacítky betlémů, odevzdáno bylo 1039 hlasů.

V Budějovicích naporcovali vánoční smrk, letos se na náměstí zdržel

Adventní ozdobu náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích přivážejí i odvážejí z centra jihočeské metropole pracovníci městské firmy.

Budějovice chystají nové hřiště, podpoří dárce krve a zřízení knihobudky

Rada města zadala i zakázku na školení strážníků a město už stanovilo také letošní harmonogram pro mobilní sběrné dvory, které ve všech částech Českých Budějovic umožní odložit velkoobjemový nebo nebezpečný odpad.

Odvolání ředitele budějovického výstaviště se očkovacího centra nedotkne

Na provoz chystaného testovacího centra ani očkovacího centra se nemá odvolání ředitele Výstaviště České Budějovice dotknout.

Budějovice koupí za sto milionů kamery. Budou hlídat křižovatky i přestupky

Jihočeská metropole pořídí nové kamery pro městský bezpečnostní systém. Podle primátora Jiřího Svobody město počítá pro novou zakázku s částkou 107 milionů korun. Cílem je zajistit obsazení 63 míst, kde bude 43 otočných a 119 fixních kamer a deset...

Univerzita pořídila fotovoltaiku a vyvrtala studny. Chce i dobíjecí lavičky

Uspořit energie a zároveň se chovat šetrně k životnímu prostředí. Tento cíl má řada investic, které v poslední době učinila Jihočeská univerzita. Na fotovoltaické panely získala dotaci 15 milionů korun, nechala si vyvrtat i vlastní studny. A v kam...

Glosa Edwian Otty: Rozloučení s poslem adventu

Na náměstí Přemysla Otakara II. v Budějovicích začalo odstrojování vánočního stromu, který je tradičně v centru jihočeské metropole prvním poslem adventu.

Před plameny musel senior utéct jen v pyžamu. Z nebezpečí ho vyvedli policisti

Z hořícího domu vyvedli v Českých Budějovicích majitele i jeho rodinu. Ze silných trámů krovu zůstaly po požáru jen ohořelé zbytky.

Tato informační stránka o Edwin Otta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Edwin Otta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes