15
new stories - click to show

Markéta Augustinová

Related to

Bouřilo hlavně nad Šumavou, nebezpečí trvá až do noci

Několik lokálních bouřek se v sobotu odpoledne přehnalo přes jižní Čechy. Jak upřesnila meteoroložka českobudějovické pobočky Českého hydrometeorologického ústavu Markéta Augustinová, nejvíce zasáhly oblast Šumavy. „Na Bučině spadlo dvacet čtyři m...

V únoru jako na jaře. Jihočeský teplotní rekord dosáhl 20 stupňů

Vypadá to, že úterý 23. února bylo teplotně velmi nadprůměrné. Hned několik teplotních rekordů padlo podle Markéty Augustinové z Českého hydrometeorologického ústavu v Českých Budějovicích 23. února na jihu Čech.

Jižní Čechy zasype sníh. Může napadnout až deset centimetrů

Na jihu Čech je podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) možné v noci na středu očekávat sněžení. Nejnižší noční teploty 1 až -2 °C bude doprovázet proměnlivý vítr o rychlosti 1 až 4 m/s.

Na Štědrý den letos sněžit nebude. Podívejte se, Budějovice byly na sněhu

Sníh na Štědrý den letos Jihočeši neuvidí. Den před Vánoci, tedy ve středu 23.12. bude teplo. Jak předpověděla Markéta Augustinová z českobudějovické pobočky Českého hydrometeorologického ústavu, ve středu bude na jihu Čech místy pršet.

Úterní ráno bylo na jihu Čech rekordně teplé, ve středu nás čeká oblačnost

Jihočeši se v úterý probouzeli do letních teplot. V Českých Budějovicích naměřili meteorologové před sedmou hodinou 15 °C, ve Vráži u Písku dokonce 15,4 °C.

Nejvíce pršelo na Churáňově, Malše a Lužnice byly vysoko ještě ve středu

I řeky naplněné dešti v Novohradských horách postupně klesají. Ve středu dopoledne už měly kulminaci za sebou.

Tato informační stránka o Markéta Augustinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Augustinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes