15
new stories - click to show

Jaroslav Hintermüller

Related to

V Temelíně zkouška sirén potrvá necelých 15 minut. Slyšet bude i v okolí

K zítřejší celostátní zkoušce sirén se připojí i Jaderná elektrárna Temelín. V jihočeské elektrárně bude ale zkouška přibližně o deset minut delší, potrvá necelou čtvrt hodinu. Nepřerušovaný tón v délce 140 vteřin se v temelínském areálu rozezní h...

Na jihu Čech čekejme lehkou pokrývku sněhu

Meteorolog Jaroslav Hintermüller z českobudějovické pobočky ČHMÚ uvedl, že největší mráz padl v pondělí na šumavské Jezerní slati.

Na víkend bude poměrně teplo. Déšť po pátku přijde až v noci na pondělí

V pátek 30. října bude na jihu Čech podle hydrometeorologa Jaroslava Hintermüllera přecházet přes naše území teplá fronta.

Zemědělci chválí deštivé léto. Srážky pomohly i lesníkům v boji s kůrovcem

21.October » iRegiony Impuls
Jižní Čechy za sebou mají deštivější rok, než bylo zvykem. „V létě se počasí vrátilo do stavu, který odpovídá zeměpisné šířce našeho území. Předchozí roky byly nadměrně teplé,“ připomíná meteorolog Jaroslav Hintermüller. Sucho nyní nehrozí. Dlouhé...

Na Šumavě nasněží až deset centimetrů, mokrý sníh může lámat větve

V úterý meteorologové naměřili v jižních Čechách nejvyšší teplotu v Českých Budějovicích, kde zaznamenali 8,2 °C. Obdobně by mělo být i ve středu, ale čekají se srážky, které podle Jaroslava Hintermüllera z Českého hydrometeorologického ústavu bud...

V noci přijde studená fronta a přeháňky. Ochladí se

V noci se přes naše území podle hydrometeorologa Jaroslava Hintermüllera přežene slabá studená fronta. „Z toho důvodu bude v noci oblačno a zataženo s přeháňkami,“ předpovídá ve středu 16. září hydrometeorolog.

Vedro na jihu Čech k večeru vystřídaly bouřky

I když jsme na jihu Čech v úterý zažili podle Jaroslava Hintermüllera z Českého hydrometeorologického ústavu dosud nejteplejší den roku, k večeru se vše změnilo a přišly avizované bouřky.

Lepší počasí je podle jihočeských meteorologů dočasné

Víkendový déšť zapříčinil stoupnutí hladiny řek a dokonce i druhý stupeň povodňové aktivity v některých úsecích na Malši či na Černé. Tam již hladiny klesly.

Tato informační stránka o Jaroslav Hintermüller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Hintermüller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes